Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy fogadtathatnám el 8...

Hogy fogadtathatnám el 8 hónapos babával a tápszert?

Figyelt kérdés

Kevés a tejem és az esti cici-, harcban nagyon félénkul a babám, cumisüvegből viszont köszöni nem kér.

Mit tehetnék hogy elfogadja?

Több okból is szeretném abbahagyni a szoptatást, de így félek nem fog menni.


2021. jan. 13. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hozzataplalassal hogy álltok? Fiam estere tejpepet kapott,tápszert o sem fogadta el,pedig minimum 10et kiprobaltunk..
2021. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Biztos hülye kérdés, nem kellett tápszert használni, szóval nem tudom, de mi lenne ha csőrös pohárból adnád? Nálunk abból issza a vizet.
2021. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pici pohárból kap vizet de nagy mennyiségben nem iszik.

Hozzátáplálással jól állunk, csak este és reggel kap cicit.

Tejpép elég lesz vacsorára?

2021. jan. 13. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
#1es vagyok. En kb 7 honapos kora ota tejpepet adok neki,dupla adagot. Csak akkor ébred éjjel,ha fogzás van,amugy vegig alussza. 11 honapos. Mondjuk a fiam extrém rossz evo,szoval 1 honapos kora ota nem kel éjjel. Nekunk most gyerekorvos mondta,tegyek a pepbe 1 kanál tápszert. Kettot belerakok,nem is veszi eszre
2021. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
En amúgy azt is kipróbálnám akar hogy egy-két kanál ízesített tejpepet tenni a tapszerbe. En szoktam a kisfiamnak. Ő egy éves. Bananos tejpepbol teszek a tapszerbe és kicsit az megízesíti.
2021. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ja meg kérdés milyen tapszert adsz, ha HA tapszert az keserű. Egyértelmű, hogy nem fogja meginni anyatej után.
2021. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tejpépet szoktam rakni a tápszerbe. Az én lányom meg a sima tejpépet nem eszi meg.
2021. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sima milumil. Ma este elfogadta, de szerintem csak azért mert nem cicivel kezdtem hanem cumisüveggel. Cici után persze nem kell neki csak követel
2021. jan. 15. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!