Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 8 hónapos babátok milyen...

8 hónapos babátok milyen tápszert eszik? Könnyen fogadta?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanáig bírtam annyi anyatejet biztosítani amennyire neki szüksége volt, így muszáj tápira váltanunk. Ti milyet esztek? Milyen volt a váltás?
2015. máj. 2. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy milumil1-es tápszerem itthon( a bizt.kedvéért), és mivel addig szerencs3re nem volt rá szükség azzal kezdtem el kínálgatni. Hát nem akarta elfogadni pedig eleinte csak nagyon kicsi adagokat készítettem. Aztán végül úgy kezdte el megiszogatni hogy kb.a víz felét gyümölcslével pótoltam. Aztán mikor már így szépen megitta akkor fokozatosan csökkentettem a gyümölcslé arányát. Miután elfogyott a mil.1-es, akkor vettem milupa 2-est, utána dm-es 2-est, majd ezt követően már háziorvos által felírt humana baby fit tápszert issza.
2015. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 9 hónapos koráig szoptattam.
2015. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nestle Lactogen Harmonyt irt fel a doki, mert nekem sem elég már a tejem, reggel meg este szopizik, és délután is, de az esti mellé adok neki 100-120 mili tápszert, és mindig meg issza mind...már első alkalommal is simán elfogadta, igaz, számára már ismerős a tápszer, mert újszülöttként is pótoltunk, csak aztán elhagytuk.


Amúgy neked sem kell kiváltani teljesen, szoptasd ugyanúgy ameddig tudod, egészségesebb is, olcsóbb is, attól még mellette pótolhatsz.

2015. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!