Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek memnyit aludt a babája...

Kinek memnyit aludt a babája 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Napközben? Éjszaka? A picur ma 7 órát aludt éjszaka... vagy a lacktogen harmony tápszer miatt? Most váltottunk Bebáról erre

2021. febr. 4. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mind kèt gyermekem tápszeres volt. Kezdetben nem, de 3hónapos korukra igen.

Kb.3 hetesen átaludták az éjszaka nagy részét. Ez azt jelenti, hogy este 9-től reggel 5-ig.

Nekem nem függött össze az anyatej/tápszer alatti alvásuk.

A nagyobbik képes volt egèsz nap aludni (mai napig jó alvó, pedig 10 èves), a kicsi pedig csak éjszaka aludt. Napközben is max fèl órákat, de felületesen (ő tegnap volt 7 èves).

2021. febr. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Uhh 3 hetesen éjjel félóránként kelt, folyton sírt, nappal rajtam pótolta be, olyan voltam mint egy zombi, próbáltam nem elaludni babával az ölemben.

Tápszeres baba.


Azóta volt már minden, 2-3,5 hós kora között egyszer kelt, 3,3-6 hónaposan átaludta az éjszakát, 6-8,5 hónapos korig kétszer kelt, most megint elkezdte átaludni az éjszakát.

Kívánsi vagyok mi lesz ha elkezd beszélni.

2021. febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen olyan 2-3 óránként ébredt éjszaka egy szopizásra (kb fél óra félkómásan), napközben pedig 1-2 óránként ébredt enni, kb.

Az első 3-4 hónapban az alvása amúgy szuper volt, leraktam este 7-kor, reggel 7-ig 2-3x kelt fel egy gyors 10-15 perces szopizásra, imádtam. Sajnos azóta elromlott xD Most 6 hónapos, rosszabbul alszik, mint 6 hetesen. Ugyanúgy csak anyatejes (most kezdtük a kóstoltatást, de nem hiszem, hogy az a két nyalintásnyi gyümölcs befolyásolná az alvását), szóval nem hiszem, hogy a tápszer fajtája lenne a titok nyitja.

2021. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen átaludta már az éjszakát. Nagyon ritkán max 1-1 alkalommal kel fel enni.

6 hetesen még kb az egész napot átaludta néha néha fent volt fél órákat.

Kicsit soknak tűnhet de a tesója is jó alvó volt rengeteget aludt így nem aggódtam. Szép fokozatosan nőtt az ébrenlét száma. Most 4 hónaposan szerencsére éjszaka még mindig nem kel de nappal már igen aktív.

2021. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka semennyit. Este 10-11-től reggel 6-7-ig üvöltött a hasfájástól. Utána aludt kb délig-1-ig, aztán megmondom őszintén, nem emlékszem. Szerencsére 3 hónapos korára elmúlt a hasfájás, onnantól 1-2-szer kelt csak éjszaka.
2021. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagy kb 10 órát aludt egyhuzamban, a kicsi még egyszer kelt hajnalban. Nappal keveset aludtak, de nem is bántam, kárpótoltak az éjszakákkal. 😊
2021. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen még kB 40 percenként kelt. Ritka volt ha 2 órát egyben aludt. De ahogy látom ez elég változó.
2021. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére a picur jó alvó de nem sok embernek alszik ennyit ezért picit fura számomra de nagyon örülök neki
2021. febr. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!