Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retiever, Labrador és...

Golden Retiever, Labrador és hasonló méretű kutya tulajok! Pontlsan memnyit költetek havonta a kutyátok táplálására és mit eszik?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2019. szept. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Hát nekünk 3 hasonló mértetű kutyánk is van, szóval az árat így vedd figyelembe!


Kb. 40000 forint is elmehet rá, de nem olyan valószínű, mert mi mindig az akciós legnagyobb kiszerelésű csomagot vesszük.

Emellett mindig megkapják a maradékot, a romlott kaját (amitől nem lesz bajuk) vagy inkább lejárt ételnek hívnám, mert így nem olyan ilyesztő a hangzása.

Szóval amit esznek az szárazkutyaeledel vagy valami itthoni főtt kaja, lejárt bolti étel.

2019. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Kb 10 ezer Ft-ot havonta.

Labrador méretű, idős keverékem van, én főzök neki sertés szívet, májat, vesét sok zöldséggel és gyümölccsel, plusz kap a családnak főzött ételből is.

2019. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Golden retriever. Sportolok vele, jó minőségű tápot eszik (nem össze vissza mindent) 30 ezer
2019. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Max 30ezer. Régen csak tápot evett de ahogy öregszik, úgy romlott az emésztése. Most az adag 30%-a hypoallergén senior táp, a többi főtt marha (nyesedék, gége, máj, vese) vagy sertés (comb). Nekünk ez vált be idős korában.
2019. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak az etetés olyan 7-8000 Ft egy hónapban (nagyrészt senior száraztápot kap). Most, 14 évesen a táplálékkiegészítők, gyógyszerek majdnem kétszer ennyibe kerülnek és akkor még nem védekeztünk a paraziták ellen, nem kapott oltást stb. szóval az etetés kb. a harmadát teszi ki a költségeknek.
2019. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, ha rendesen tartod nagyon sok. Nekünk 32kg kutya kb. havi 10.000Ft Brit care large(jutik, főtt kaja, stb. nincs benne.) Havi átlagba, ha mindent számolok(orvost nem), olyan 25-30 van az ebzet, csak akkor vállaljátok, ha családtag, és lesz@rod mennyibe kerül.
2019. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én prémium minőségű tápot adok neki + jutalomfalat képzéshez: 15-20ezer havonta. Plusz kutyasuli, játékok, felszerelés, doki, programok stb.
2019. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Miért lettem ennyire lepontozva, ha a kérdésre válaszoltam???

2019. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!