Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés
cseni25 nevű felhasználó kérdése:

Tudnátok írni olyan alkalmazást, vagy oldlat, ami segít abban, hogy egy nap memnyit ehetek, valamint edzésterveket?

Nagyon sokáig fontolgattam hogy koplaljak-e, mivel már a sírógörcs kerülget néha magamtól, és ez gyorsabb is. De sok negativat hallottam róla, miszerint nem éri meg. 166 cm/58 kg vagyok. A hasamon a combomon és a karjaimon van felesleg, amit le kellene adnom. Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat.(és nem kérek abból, hogy hülye vagyok. Pontosan látom hogy milyen vagyok, és nem az a célom hogy csontvekony legyek.)

2018. dec. 16. 16:11  Privát üzenet  

A válaszok

Inkább keress fel egy szakembert...

Ha akarod írhatsz és mondok 1-2 dolgot, de ehhez látni kéne milyen vagy mit sportolsz, hány éves vagy, mit eszel általában egy nap, stb...

Ha ezeket megtudnám könnyebb lenne segíteni, de eszedbe ne jusson koplalni!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 16. 18:03 Privát üzenet
Myfitnesspal

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 17. 10:40 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. dec. 17. 15:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha fogyni szeretnek mit ehetek húsokból, huskeszitmenyekbol, gabonatermekekbol, tejtermekekbol, gyümölcsokből, zöldségekből?
Ha az orvos azt mondta higy zöldséget gyümölcsöt és húst ehetek csak mert le kell fogynom akkor a suliba mit vigyek uzsonnának?
Ha fogyni szeretnek mit ehetek es mit nem? Mik hizlalnak?
Mit ehetek rosszul?
Ha elkezdem a reg-enor diétát akkor miket ehetek esetleg 1 napi étrendet lerud írni valaki légyszives?
Mennyi csokit ehetek hetente ha fogyózom?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!