Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni olyan alkalmazás...

Tudnátok írni olyan alkalmazást, vagy oldlat, ami segít abban, hogy egy nap memnyit ehetek, valamint edzésterveket?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig fontolgattam hogy koplaljak-e, mivel már a sírógörcs kerülget néha magamtól, és ez gyorsabb is. De sok negativat hallottam róla, miszerint nem éri meg. 166 cm/58 kg vagyok. A hasamon a combomon és a karjaimon van felesleg, amit le kellene adnom. Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat.(és nem kérek abból, hogy hülye vagyok. Pontosan látom hogy milyen vagyok, és nem az a célom hogy csontvekony legyek.)
2018. dec. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább keress fel egy szakembert...

Ha akarod írhatsz és mondok 1-2 dolgot, de ehhez látni kéne milyen vagy mit sportolsz, hány éves vagy, mit eszel általában egy nap, stb...

Ha ezeket megtudnám könnyebb lenne segíteni, de eszedbe ne jusson koplalni!

2018. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Myfitnesspal
2018. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!