Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mik a tapasztalatok a Milumil...

Mik a tapasztalatok a Milumil HA Optima 1-es állagáról?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos kisbabám 2 hónapos kora óta kap pótlást(csak este) Milumil HA Optima Startot kapott eddig minden, rendben volt vele de mondta a doki mostmár a Milumil HA optima 1-est írja fel mostmár mert abba idézem "több az agyának a vitamin".

Ezt is elfogadja nem fáj a pocak, viszont nekem fura az állaga...

Kis gríz szerű szemcsék rakódnak a cumisüveg oldalára mikor issza, és a végén az alján összegyűlve marad az üvegbe.

Megnéztem mi az, zselé szerű szemcsék, lehet a keményítő lenne az?

Ugyanis az összetevő listàt nézve ebbe màr az is van.

De nem kellene ennek is el olvadnia?

Úgy készítem el ahogy a dobozra van írva.



2021. febr. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, az 1-es ilyen, ez a keményítő, ami ottmarad. Az én babám is ezt eszi 2 hónapos kora óta (ő tisztán tápszeres, most 5 hónapos), sokkal jobban szereti, mint a startot, pont mert sűrűbb.
2021. febr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mostmár nem aggódom. 🙂
2021. febr. 9. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!