Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Használ valaki dm bio rizspely...

Használ valaki dm bio rizspelyhet tápszersűrítésre ?

Figyelt kérdés

Használ valaki dm bio rizspelyhet tápszersűrítésre ?

Kisfiam 11-én lesz 4 hónapos , pregomin tápszert eszik , híg tápszer így kell a sűrítés de a nutriton brutál hasfájást okoz szegénynek .

Ajánlottak a rizspelyhet , használja valaki ? Hány hónapos kortól ? Mi a tapasztalatod ?



#bukás #rizspehely #Nutriton #DmBiorizspehely
2021. márc. 29. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Elvileg 6 hónapos kor előtt nagyon nem kéne neki semmit adni a tudományosan fejlesztett és szigorúan bevizsgált tápszereken kívül, egyedül ezek tekinthetők biztonságosnak. A pontos elkészítés ellenére tűnik hígnak?
2021. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én milumil (milupa) rizspelyhet használok. Szeretjük. Gyümölcspürékhez rakom, így kicsit sűrűbbek, laktatóbbak lesznek.
2021. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rizspehely hasfogó nagyon, nem ajánlom.


Miért kell sűriteni?

2021. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen , a pontos elkészítéssel híg .

Savasat bukik :( tapszervaltas nem opció tejfeherje-allergia miatt.


Erre 4 hónap van írva egyébként , a védőnő ekkortól javasolta a hozzataplalast is .

2021. márc. 29. 14:28
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit maradi akkor a védőnő, ha ilyen kortól már hozzátáplálna.
2021. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A reflux(savas bukás) miatt jobbnak latja elkezdeni , hátha ez segit rajta :)
2021. márc. 29. 14:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd sűrítésre, de a ht-val várj még. Tápszeres babák facebook csoportban sokan használják.
2021. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sinemilt próbáld sűrítésre.
2021. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sinlac. Én 2 tapszeres kanallal teszek belőle 120 ml víz +4 kanál tapszerhez. Surit és laktató. Tejfeherje mentes. Receptre olcsóbb.
2021. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Miért lenne maradi a védőnő mert 4 hónapos kortól hozzátáplálna? Tápszeres babáknál 4 hónapos korba kezdik. Kislányom koraszülött is volt ennek ellenére is 4 honapos kortól mondta a védőnő hogy elkezdhetjük. Nem kell okoskodni,egyébként is mindenkinek szive joga mikor kezdi el de most nem is ez volt a kérdés.

Kérdező:nyugodtan süritsd rizspehellyel én is azt csináltam semmi baja nem lett a lányomnak tőle

2021. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!