Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Valakinél bevált a Nutrilon?

Valakinél bevált a Nutrilon?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e értelme kísérletezni vele, mert a 3 kis kanál tápszer előtt iszonyú hasfajast okozott a babának ,most reggel az 1 hát fél kanáltól meg halkan nyöszörögve alszik. Már nem tudom van-e értelme kínozni a gyereket, mert nincs erős refluxa, csak ha nincs böfi akkor van bukás , de nem vészesen sok.
ápr. 23. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kis büfire használtuk és nem előetetve, hanem a tápszert sűrűre keverve (előtte anyatejjel előetetve, az semmit nem ért neki). Igen, használt, nem jött ki annyi, előtte sugárban szinte minden, órákkal etetés után is, hízni se tudott.
ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Akkor van értelme, ha refluxos, vagy túl sokat bukik, erre való, normális esetben nyilván nem kell. Te is ha valamid fáj akkor veszel be fájdalomcsillapítót, ha nem fáj semmid, akkor meg nem veszed be. Nagyon sok babának adnak nutrilont, nem okoz hasfajast.
ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor a tegnap esti keserves sírás fél órán át a Nutrilon+tápszer után nem tudom mitől volt. A doki mondta, hogy mivel ilyen gondunk van, hogy ha bőfizni nem tud, márpedig ez gyakran van és akkor visszajön mondjuk a kaja negyede és a hízása is a még normál, de alsó határon van, próbáljuk meg ezt, hátha kevesebbet bukik és jobban hízik majd. Nem tudom meddig próbálkozzak ezzel a Nutrilonnal ,mert a tápszerbe belekeverve mivel sűrűbb lesz és a babám lusta ilyen szempontból, nem eszi meg.
ápr. 23. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem unod meg? A babak buknak, ez ennyi.

Az orvost se ertem, a semmire ajanlotta a nutritont, azert feleslegesen nem kellene azzal tomni!

Az meg nem szimplan lustasag, ha nem tudott szopizni es nem is tud normalisab enni cumisuvegbol, az arckoruli izmokkal lehet gond. Tessek megnezetni, ez a fontos, nem a hulyeseged, hogy bukik egy nap ketszer a gyerek!

ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a ponton szerintem keress egy szakembert, de magadnak.
ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!