Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szélgörcsös, hasfájós 5 hetes...

Sephoris kérdése:

Szélgörcsös, hasfájós 5 hetes babának melyik a legjobb tápszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hetes babámnak nagyon sokszor fáj a hasa, nem megy tőle a szél, többnyire székrekedése is van. Segítsetek, kinél mi vált be? Jelenleg Milumil Komfort 1 és Nenatale tápszert kap felváltva, illetve Infacolt és Leavolac-ot is használunk, de már féltem őt, hogy 2 naponta előfordul ez a probléma. Ma már rekedtre sírta nagát, én meg nem bírom nézni ahogy szenved.

2021. jún. 21. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kell találni.


Sajnos minden babának más válik be.


Nálunk a hasa melegítésr meggymagpàrnával sokat segített.

2021. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom székrekedéses volt. Neki a Beba HA Duo segített.
2021. jún. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit az orvos felír!
2021. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az etetés előtti Infacol vált be.
2021. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anti colic cumisüveg!!!!!
2021. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindenképp minimum egy gyerekorvost kérdeznék, nem a gyakori népét.


Az enyém is székrekedéses volt + hasfájás. A hasfájára nekünk az Espumisan csepp vált be. Tápszernél először a Beba ExpertPro HA Startot kapta, majd a fejlődésneurológus mondta, hogy váltsunk Humana Expert GI-re. Ez a tápszer konkrétan székrekedésre és csecsemőkori kólikára van. Azóta nincs probléma. Van rendesen kaksi, a hasfájás is elmúlt.


De szerintem mielőtt bármit összevásárolsz, konzultálj legalább a védőnővel, vagy a gyerekorvossal.


Amúgy a tápszert orvos javasolta, hogy felváltva kapjon 2 különbözőt? Lehet, hogy csak az egyiket nem bírja a pocija és azért vannak a székrekedések, meg a hasfájás. Ezt sajnos tényleg ki kell tapasztalni

2021. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Lactogen Harmony vált be. A régi, nem tudom, hogy az új is tudja e ugyanazt. Néhány nap alatt megszűnt a hasfájás. Előtte napközben csak az ölemben aludt, nem tudott egyedül kakilni. Éjjel pedig csak a mózesben tudtam elaltatni a nappaliban kb 2 óra ordítás után. 3 hetes volt mikor váltottam.
2021. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!