Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 1 hetesen körülbelül hogyan...

1 hetesen körülbelül hogyan nézett ki étkezés szempontjából a napotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 1 hetes a babám, sajnos tápszeresek lettünk már a kórházban :(

Kinek mennyit eszik vagy evett egy evésnél körülbelül a babája ennyi idősen? Illetve kB hány óra telt el 2 etetés között?


2021. aug. 12. 04:09
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

A tápszeres dobozra rá van írva, mennyi idős babának mennyit kell adni és hányszor. Tápszerrel elvileg 3 óránként kell etetni a babát.

A kórházban egyébként sok baba lesz tápszeres aztán otthon sikerül áttérni a szoptatásra. Nem tudom, mit mondhattak neked a csecsemősök, hogy 1 hét után feladtad, de valószínűleg péklapáttal kellene őket agyoncsapni. Ha úgy tervezted, hogy szoptatod a babát, akkor ne törődj semmivel. Kuckózz be és tedd mellre a kicsit. Maradjatok úgy 6 hétig. Ha ráéreztek a szoptatásra, akkor nem is kell a tápszer. Ha meg nagyon nem megy, még mindig adhatsz tápszert.

2021. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kórházban azt mondták, 3 óránként etessem, és ha nincs annyi tej, pótoljam 30ml-re. Nem értettem, miért nem gyarapszik a baba, aztán mondta a védőnő, hogy testsúykilónként 150 gramm a napi adag, vagyis egy 3 kilós babánál 450 gramm (én meg adtam ugye 8x30-at...). Pont egy hetes volt, mikor a 400+ -t először megetettük vele, következő naptól szépen eszik és magától kel 3-4 óránként.
2021. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!