Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A védőnő ragaszkodik a 2...

A védőnő ragaszkodik a 2 főzeléket hússal egy nap. Sehogy nem fér ez bele nekem. Szopizik és még tápszert is kap a 8 hónapos babám. Nektek hogy néz ki a napotok étkezés szempontjából?

Figyelt kérdés

7-kor anyatej és tápszer

10-kor gyümölcs gabonapéppel. 1-kor főzelék husi a, pici anyatej és tápszer. Fél 5 körül (eddig alszik) anyatej és tápszer és 8 körül is anyatej és tápszer.


2018. júl. 3. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

6 előtt kel, szopi.

9-kor gyümi+keksz

délben főzelék+hús, utána a mellemen alszik el

3-kor tejpép gyümivel

5-6 között pici gyümi

8-kor főzelék+hús, utána a mellemen alszik el


7 hónapos, ő inkább kisebb adagokat (150-160 g) eszik sűrűbben.

2018. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát ragaszkodjon. :D Te eteted, nem ő.
2018. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
7-en lesznek 8 honaposak az ikreim, ugyanigy eszunk, ugyanakkor mint ti, kiveve hogy anyatejet mar nem kapnak csak tapszert. (nem en nem adok, hanem mert nincs mar). A vedononk aut mondta ez teljesen jo. Azt mondtam neki hogy mikor betoltik a 8 honapot, az izsonnat kivaltom gyumolcsos tejpeppel vagy majd joghurtos gyumivel stb. Azt mondta ez igy tokeletes. En sem tudom hogy gondolja meg hogy meg egy fozelek+husit tegyel be valahova. En adnek neki tippet hogy o hova tegye :D
2018. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kétszer adtam főtt ételt, de az egyik általában húsmentes volt (csak főzelék), amúgy szerintem mindegy, csináld ahogy akarod, szól a baba ha éhes.
2018. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok védőnő ellenes, de őszintén, kit érdekel, mihez ragaszkodik? :D ha macerálós fajta, mondd azt, hogy persze, azt adsz neki, aztán csináld, ahogy akarod. Eszem megáll, nekem sose mondta meg a védőnő, hogy mit és hányszor adjak a gyerekemnek enni... csak érdeklődött, hogy haladunk a hozzátáplálással és válaszolt, ha kérdeztem.
2018. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Mi nem adunk húst. Főleg anyatejes még, pedig 9 hónapos. Háromszor kínálom, egyszer nyers gyümölccsel, egyszer főtt zöldséggel egyszer pedig valami tartalmasabbal, amiben van gabona és növényi fehérje. (pl tészta vagy rizs lencsével vagy borsóval)
2018. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sűrűn bólogatós mikor ilyeneket kérdez, míg rendben fejlődik a gyerek addig nem fogok azon kattogni ő mit és hogy akar.
2018. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi Az hogy ragaszkodik? És mégis ki nem szarja le ???
2018. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is kell mindennap hust kapnia. Ha pl olyat adsz neki amibe tudsz tenni túrót v egy tojássárgáját, akkor aznap nem kell még husis kaja is . Enyém kétnapomta kap husist, többi nap sima fözi hus nélkül, kis sajttal, turó, heti egyszer tojássárgájával.
2018. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!