Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek szükséges a...

Szerintetek szükséges a tápszer váltás ebben az esetben? (Új receptúrás Lactogen harmony)

Figyelt kérdés

Kisfiam (4 hónapos) hasfájós volt, több tápszert is kipróbáltunk, végülis a Lactogen Harmony volt az, amelyik minden szempontból bevált.

Viszont változtattak rajta és most jóval hígabb a babám szèklete, nem is nagyon tudom eldönteni, hogy ez hasmenèsnek számít e vagy csak simán hígabb. Az orvos azt mondta, hogy tápszeres kèrdèsben nem nagyon tud segíteni, egy hetet mindenképpen várjak ha váltani akarok, hogy ne váltogassam sűrűn. Ma egy hete kapja ezt az újat.

Vèdőnő pedig azt mondta, hogy nem indokolt a tápszer váltás, mivel változtattak rajta, így nem gond, ha a széklet állaga is másabb, ha ő jól érzi magát.

Étvágya van, gyarapszik is rendesen, továbbra sincs hasfájás, se bukás. Vidám, jó kedélyű baba.

Viszont aggaszt ez a széklet dolog, nem tudom, hogy hosszú távon ez nem e lesz baj.

Egy nap 3-4x kakil, amikor a korábbi Lactogent ette, akkor napi 1-2x volt széklet.

Esetleg képet tudnék mutatni, hogy milyen az állaga, hogy jobban átlátható legyen.


2021. febr. 20. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy az orvost leváltanám.
2021. febr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 jaja milyen kompetens orvos már. Egy vicc...

Kérdező. Szerintem is várj egy picit, mert lehet hozza kell csak szoknia.

2021. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!