Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kevésnek tűnik a tejem,...

Kevésnek tűnik a tejem, Milumil Prosyneo HA start tápszer van itthon, de nem fogadja el 7 hetes babám. Mi lenne jó helyette?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, hogy keserű, mert HA, de pl a Beba is ugyanilyen rossz? Vagy minden hipoallergén tápszer az?

És ha nem hipoallergént kap, akkor mit ajánlatok?

Lehet tőle baja? :/ Nincs érzékenység a családban.

Kinek mit fogadott el a gyermeke?



2022. jan. 25. 14:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Pontosan mit jelent hogy kevésnek tűnik a tejed?

Nem gyarapszik/fogy a babád súlya?

2022. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
7 hetes, legyen egész nap mellen, szaporítsa magának a tejet, felejtsd el a tapszert !
2022. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A tápszert vagy a cumisüveget nem fogadja el?
2022. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ilyennel a védőnővel kellene egyeztetni. Főleg mert ő tud segíteni ha a tejeddel van "gond".
2022. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan gondolod hogy kevés a tejed?
2022. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom, hogy sokszor tűnik éhesnek szoptatás után, hiába ürítette ki mindkét mellet teljesen, ha leteszem aludni rágja az öklét, keresi a cicit. Én meg állok ott olyankor, üres mellel, hogy mit adjak neki. :( Emiatt nagyon gyakran, kb óránként szeretne cicizni, de így napközben soha nincs olyan rendes jól lakottsága, az alvás is nehéz. Az estét úgy oldjuk meg hogy 8kor alszik el kb és mostanra beállt hogy minimum 0 óráig tuti alszik egyben. Ezidő alatt fejek egyszer és azt kapja meg következő este az altatásnál.

A gyarapodása is lelassult, bár amúgy sem volt gyors.

2022. jan. 25. 15:18
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy éhes, a babák a cicin keresnek megnyugvást. Én az első két hónapban nem emlékszek semmi másra, csak hogy szoptattam. Olyan nincs, hogy üres mell, a tejtermelés folyamatos. Mit jelent, hogy lelassult a gyarapodása? Mennyi pisis pelusa van?
2022. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kevés a fejed,hanem szaporítani szeretne magának.Mostanság van egy növekedési ugrás is.Én is amondó vagyok,hogy inkább tedd mellre mindig,ha üresnek is érzed,(nem az, folyamatosan termelődik a tej)ne tápszerezz.Persze,ha akarsz szoptatni.

5 gyerekes anyuka

2022. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*tejed nem fejed.Kijavított a telefon bocsi.8-as voltam.
2022. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ah, köszönöm, próbálkozunk akkor még. Egyébként sírni nem szokott, max este 1-2 perc, de az lehet fáradtság is. Pisis pelus meg végtelen sok.. kicserélem és már újra dudorodik :D lehet hogy ő ilyen, lassabban gyarapodó baba?

Dec 10-én 4220 gmal született, 3 nap múlva 3920 g

1 hónaposan: Január 10. 4800 g

Most: Január 25. 5300 g kb.

2022. jan. 25. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!