Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szerintetek lehet két tápszert...

Szerintetek lehet két tápszert adni?

Figyelt kérdés
Kislányom tápszeres, 16-án lessz két hónapos! Éjjel sokat bukik, nappal viszont semmi! Eddig Beba supremepro HA1 kapott de a doktornő írt fel neki Beba HA AR tápszert! Lehet azt, hogy nappalra maradunk a megszokottnál (semmi baja nincs tőle), éjjel meg kapja a speciális tápszert? Hiába hívtam egyszerűen nem vették fel a telefont és persze a védőnőt se érem el!köszönöm a segítséget 😊
2022. febr. 8. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltátok megemelni a kiságyat? Ha nappal nincs baj én nem bolygatnám a tápszert mert írtóra meg tudja fogni a babák hasát.
2022. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ágy is megvan emelve plussz vettünk reflux párnát, vettünk elfordulás gátló párnát is! Igazából nem minden evés után van,de minden reggel adok meg cicit és igaz nagyon kevés van de az mindig kijön belőle 😏 gondolkodtam maradok a szokásosnál még várok!
2022. febr. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!