Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Prosyneotól zöld híg széklet...

Prosyneotól zöld híg széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Első héten a doktornő Prosyneot írt fel ezt ette 4 hétig. Mivel első gyermekem tapasztalatlan vagyok. Kis sullyal született és nagyon lassan evett ezert meg a vegere se ert a kajanak(60ml) mar elaludt szegeny es 2 ora mulva mar sirt h ehes. En odaadtam. Ahogy teltek a napok erosodott. Kaja utan volt h azonnal volt h felora mulva sirt. Nemtunt hasfajosnak, tornaztattam bufizettem csak sirt. En adtam neki kajat es abba hagyta a sirast. Bufizett es aludt tovabb.

4.hetre mar inkabb 90rt csinaltam volt h megette de azert sokszor hagyott az uvegbe. De mielott megemeltem volna az adagotnapi 1x zold darabos szeklete lett.

Azt gondoltam nincs baj. Nem sir nemfaj neki jo kedvu akkor rendben van. Aztan teljesen vizesse valt sotetzold lett es ugyanugy darabos de annyi kulonbseggel h nagyon erolkodott es vorosodott a feje kakilas kozbe. Az adag megemelese elott hivtam a doktornot hogy lehet hasfajos irjon ki egy masik tapszert hogy tudjam ha valtani kell mit vegyek neki.

Egyiknap mar szegeny annyira fajt neki a hasmenes hogy kivaltottam a Milumil Ha Optima tapszert. Azonnal visszallt sarga kremesse a szeklete. 2.hete issza 2–3orankent , de 90ml-t. Mintha ebbol tobb kene neki.

Ettol jobban sirdogal, de nem erolkodik annyira . Szoltam a gyerekorvosnak atvaltottam es ez van ugyanezt elmeseltem. Leszidott h tuletetem nemis kellett volna valtani es csak 3-4orankenr etessem.

Velemnyt szeretnek kerni tenyleg tuletettem ezert volt zold neki es igazabol jo lett volna az a tapszer? Felek rosszat teszek a babamnak.



2022. aug. 31. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam is Prosyneot kap. És akkor zöldebb és darabosabb neki a széklete, amikor többet eszik, mint szokott. Szóval lehet benne valami. Csak ugye hülyeség, hogy túleteted, mert nyilván tudja, mennyit szeretne enni.

Most növekedési ugrása volt a fiamnak, nagy mennyiséget evett egy evésre, rögtön darabos lett neki. Aztán 2 nappal később megint a normális adagját ette, azóta megint nem az.

2022. szept. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is prosyneo-t kapott, előírt adagot, mégis zöld lett a széklete, fél éjszaka ordított mert fájt a hasa. Szélcső, cseppek, semmi nem segített csak a tápszerváltás. Leváltottad, visszasárgult a széklet,nemsokára remélhetőleg a sírás is megszűnik székeléskor.
2022. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megint bezoldult neki es erolkodik. Csokkentsem le 90ml helyett 60ml-t adjak? Akkor tok mindegy ha megint tapszert valtok igyanez lesz? Sokan dicserik a Nestle Lactogent. Megprobaljam vagy meg varjak?
2022. szept. 1. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Csökkentsd az adagot és várj. Ha még 2 hét múlva is ezt csinálja, akkor kipróbálhatod a lactogent. Nem minden gyerek issza meg. A fiam szerette, a barátnőm lánya ellenben nem itta meg.
2022. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!