Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil pepti 2-es tápszert...

Milumil pepti 2-es tápszert is felírhatja a házi orvos 90%-os támogatással?

Figyelt kérdés
Eddig a sima peptit ette 7 hónapos kisfiam, ma voltunk a védőnőnél, aki azt javasolta, hogy ha 1 etetésre több mint 200 milit eszik a gyerkőc érdemes lenne a 2-esre váltani, mert kevesebb mennyiség is laktatná, és nem tágítaná ki annyira a gyomrát.A gyerekorvos 16.00-tól rendel, gondoltam addig érdeklődöm.Köszi!!🙂
2022. szept. 5. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki is a peptit használtuk. Nekünk egyiket sem írta fel. Amit ő írt, attól meg a baba hasa fájt piszkosul, így kénytelenek voltunk kifizetni ezt a tápszert.


Amúgy lehet, hogy ez doki függő, kérdezz rá mindenképp.

2022. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, megkérdezhetem, hogyan kapjátok 90%-os támogatásra a tápszert? Milyen indok kell? Köszi! 😊
2022. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert tünetei voltak a gyerkőcnek (kiütés, hasfájás, reflux, bukás, székrekedés ugye ezek tejallergia,intolerancia tünetei) a korábban próbált tápszerek miatt, és így a gyerekorvos is felírhatja (szakorvosi javaslat nélkül) a peptit és ha jól tudom a prrgomint is 90%-os kedvezménnyel.De előtte több fajtát is ki kellett próbálnunk mielőtt ezt felírta ilyen formában.
2022. szept. 5. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nálunk igazolt reflux volt, ami alvási apnoe-hoz is vezetett,az pedig légzéskimaradáshoz. A szakorvos véleménye alapján nálunk is írt fel a doki tápszert, csak attól fájt a pocija nagyon. Mivel maradibb a doki, ragaszkodott a régi általa bevált tápszerhez, ezért nem írta fel a peptit, amit egyébként a szakorvos is javasolt.
2022. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, sajnálom, hogy ilyen dokitok van,lehet érdemes lenne elgondolkodni a váltáson.


És a válasz igen (ha esetleg valaki mást is érdrkelne majd), a pepti 2-eset is felírhatja a gyerekorvos 90%-os támogatásra.

2022. szept. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!