Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Idáig 4ès fèl hós babám csak...

Idáig 4ès fèl hós babám csak anyatejes volt, viszont nem gyarapodik a súlya 1 hónapja, a tápszert viszont elutasítja,mit próbáljak ami segít elfogadtatni vele? Próbáltam pohárból kanálból, fecskendővel ès nem kell neki 😔😐

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 08:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Mennyivel született? Most mennyi súlya? Hogy áll a mozgásfejlődés?
2022. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
3550-el született ,27-èn lesz 5 hónapos ,6350gr volt hètfőn,ès egy hónapja is 6320 volt 😔dèvènyes látta , minden rendben vele , fordul , támaszkodik stb minden ok vele. Kb 2:hete vált sírósabbá ekkor mèrtem meg hogy hoppá 😳orvos írt neki elő tápszert nehogy baj legyen ,de tejmentes milumil pepti pronatura 1.-es .
2022. szept. 22. 08:26
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene neki TEJMENTES tápszer?
2022. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Állítólag nem olyan finom mint a tejalapúak.

Ma reggel próbáltam cicizès előtt kínálni neki hátha èhesebben elfogadja ,de sírásban tört ki.szerencsèrevreggel mèg van 200 mili tejem most elègedetten elvan.

Egèsz nap viszont csak 450-550 milinközt van csak ,ès ez kevès 😐

2022. szept. 22. 08:29
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen jó. Én nem tápszerezném.

Lányomnál is voltak hónapok, mikor semmit nem szedett fel.

3280al született. Jövőhéten lesz 1 éves és 7.7kg "csak".

2022. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Korábban tejfehèrje allergia merült fel ,èn is tejmentes diètát tartottam , de doki mondta hogy lehet következőre tejeset ír fel.

Amúgy lehejt kiolvasztott tejet sem fogadta el sehogy , a frissen lefejtet viszont szèpen itta üvegből de csak egyszer. Tápszerből is egyszer fogadott el üvegből de csak 20 milit ivott belőle.

3 napja elkezdtem kostóltatni sütőtök pürèt , kiskanállal az nagyon tetszik neki

2022. szept. 22. 08:34
 7/24 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy mi van ha tènyleg nem igènyel többet ,ès ez most elèg neki ,dehát fèltem nehogy baja legyen a kisfiamnak 🥺
2022. szept. 22. 08:39
 8/24 A kérdező kommentje:
5-ös: ès mèrted hogy ezeken a napokon az adott hónapban kb mennyi tejet ivott meg? Nekem napi 450-550 milit eszik csak . Fejni próbáltam ,de amit lefejek az a következő evèsből hiányzik kb...
2022. szept. 22. 09:23
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Soha az életben nem mértem itthon. A havi védőnős mérések voltak és ennyi.

Amig van elég kakis-pisis pelus. Jó kedve van. Megfelelően fejlődik, addig felesleges mérni is és aggódni is.


Az, hogy méregeted mennyit eszik, csak magad cseszed fel vele. Eszik ő, ha éhes. Te se mindig egy teli tányér levest eszel...


5#

2022. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Na jó èn is amiatt mèrtem mert síróssà vàlt ès kiderült státuszon hogy egy dekát sem hízott 1 hónap alatt 😔 írtam e-mailt a dokinak az előbb mi legyen...
2022. szept. 22. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!