Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Első anyuka. Rosszul csinálom ?

Első anyuka. Rosszul csinálom ?

Figyelt kérdés

Új tápszert próbálunk mert allergiás valamire a poci és az orvos fel irt neki egyet (nutramigen) meg csak dél van már 3x kakalt vagy inkább fosott. De sokkal többet mosolyog. Viszont 2 óránként éhes és próbálom elhúzni de sír . Mert a dobozon az van napi 5-6 üveggel ehet meg naponta. De már lassan elérjük . Felek baj lesz ha sokat eszik. Amúgy is nagyon éhes babarol beszélünk

Mit csináljak

Eddig nem volt baj de nagyon sirt az előbb a nagy semmitől majd ahogy jött úgy abba is maradt a sírás . Nem tudom mitől .


2023. márc. 9. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én igény szerint etettem tápszerrel a babámat és ezt nagyon sokan csinálják így. A módszer a fontos: ne öntsd le a torkán, hanem döntve szépen lassan szívogassa ki néha tartsatok pár mp szünetet - ekkor megérezheti, ha tele a pocak.

Sosem néztem mennyit eszik pontosan, azt meg pláne, hogy hanyszor. Ha éhes volt és jelezte, akkor kapott. De azt is engedtem, h jelezze ha már nem kér.

2023. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Te tenyleg eheztetned a sajat gyereked? Ne csinald!

En is igeny szerint etettem tapszerrel, semmi baja nem lett. Biztos nem hagytam volna orditani csak azert; hogy 2-3 orankent egyen egy baba!


En eszek 3 orankent, es en felnott vagyok. Ezt nem varom el egy kisbabatol.

Cukros teat meg nem tom miket szoktak adni nekik, hogy “kihuzzak” az etetesi idot, ennek meg vegkepp semmi ertelme es egeszsegtelen is.

2023. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is kérdés, hogy biztosan éhségtől sír-e, ha azt mondod képes kaja nélkül is megnyugodni. Illetve mekkora baba és mekkora cumifej?

Ha valóban éhes, akkor nem éheztetném egyértelműen, de azért ha már délután egykor eléred a "napi mennyiséget" rendszeresen, illetve a kaki sem normális, akkor azért lehet ki kéne vizsgáltatni nincs-e valami felszívódási probléma.

2023. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!