Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szeretnék rájönni mit csinalok...

Szeretnék rájönni mit csinalok rosszul, otletek?

Figyelt kérdés

Hello,


Kisbabámnak nagyon fura szokása lett az, hogyha este eszik, akkor nagyon elkezd sírni, ha mar alig van az uvegbe.. Ugy sir, hogy zeng a lakás. Benne van a szajaba az uveg de ordit de kozbe eszik de ugye felrenyel, akkor kiveszem a szajabol de akkor megjobban sir.. Ha megint visszaadom neki, akkor 2 masodpercig szepen nyel meg eszik aztan megint rakezd... Ez csak es kizarolag este fordult eddig elö es csak akkor ha mar alig van az uvegbe (30-40 ml) ... Megissza igyis de nagy szenvedesek kozepette.

Leirom miket probaltam eddig :

Maskepp fogni az uveget, maskepp etetni, maskepp ulni etetes kozbe, allni, jarkalni a lakasba etetes alatt, ringatva etetni, csititgatni es ringatni, combra ultetve, ölbe ultetve etetes, barszeken valo etetes es kozbe forgolodas 😀 ( tapszer frissen van al a minute elkeszitve, nem hideg a vegere se mert ha keves van benne ujra meglangyositom, baba nem beteg nem faj a torka, szuletese ota ezt csinalja) holnap lesz 7 hetes nagylany. Kerlek irjatok ha valakinek van hasonlo tapasztalata.🙂


2016. nov. 21. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáltad, hogy mondjuk ha a felét ette meg büfizteted és utána folytatod az etetést?

Nem lehet, hogy estére összegyűlik a bélgáz? Nem bukik nagyon sokat? Sok levegő, gázosodás vagy reflux amire hirtelen gondoltam.

2016. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is az óhatatlanul lenyelt levegőre fognám, hogy az feszíti a hasát, böfiztetni kellene evés közben.
2016. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiam is ezt csinálta, 3 hetesen kezdődött, kb 5 hétig szenvedtünk, sokszor együtt sírtam vele, aztán puff elmúlt. Puki-büfi volt mindig normálisan, evés közben is, a doktornőnk szerint az egész napi eseményeket vezette le így.
2016. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a büfi volt a gond! Már csak kb 40 ml volt hátra,ès kitologatta a cumit,sírt... mire rájöttem,hogy büfiznie kell. Volt,hogy felálltam és nehezen jött a büfi,de addig végig sírt. Majd mikor büfizett abbahagyta a sírást és megette a maradékot.
2016. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megallunk kajcsi kozbe bufizni sokat. Egyszerre altalaba 80 milit eszik meg aztan 2-3 nagy büfi, aztan 50-et sztan ujra büfi, aztan lassan indul a "buli" azt nem ertem h napi 4x-5x eszik de csak este van ez.. Pl most is etetem (bealudt🙂😀) es most nincs ez.. Reggel se, delutan se.. Es ami meg fura!!!! Pl tegnapelott etterembe voltunk, ott etettem este 9kor es elkezdte ezt aztan elvonta mas a figyelmet, az uj hely gondolom es abbahagyta...szepen megette.. Viszont itthon mindegyik helysegbe ezt müveli..
2016. nov. 22. 00:52
 6/6 Rockabilly69 ***** válasza:
Szerintem meg csak nagyon álmos/fáradt.
2016. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!