Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszeres baba meddig normális...

Tápszeres baba meddig normális ha nem kakil?

Figyelt kérdés

3 hetes baba, egy hete már csak tápszeres.

De 24 órája nem kakilt, látszik hogy bántja a pocakját, húzza össze magát, nem tud nyugodtan aludni.

Már adtam neki Espumisant, Biogai cseppet, vizet, és másfajta tápszert, próbáltam tornáztatni, masszírozni de semmi.

Hogyan tudok neki segíteni? És meddig nem gond?


2023. márc. 25. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Laevolac szirup patikaban segitenek az adagolasban, mi 2 ml-ert adtunk neki.
2023. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
De elotte konzultalj (beszeld meg) orvossal vagy vedonovel.
2023. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Először is ne keverd a tápszereket. Szélcső segíthet.

Igen tudom, sokan kínzásnak tartják, de azonnali megkönnyebbülést ad és okosan használva nem szokik hozzá.

2023. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem baj ha 2 naponta van csak, amíg azzal nem erőlködik, nem kemény, nem bogyós stb..


Sajnos a gázok is bántják a hasukat, nagyon gyakori eleinte. De nem feltétlen oldja meg a problémáját, ha mindennap lesz széklet. Hasfájást sokszor csak az idő oldja meg 3-4 hónapos korban, de gyerekorvos tud segíteni, kiírni másik tápszert ha jónak látja stb.

2023. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!