Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány hónapos koráig fertőtlení...

Hány hónapos koráig fertőtlenítetted a kisbabád üvegeit?

Figyelt kérdés
Védőnő azt mondta, hogy a hozzátáplálásnál már nem kell a tálját/kanalait fertőtleníteni. Viszont így felmerült bennem a kérdés, hogy akkor már az üvegeket, cumikat se kell?

2023. ápr. 18. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Olyan 10 hónapos kora után már csak elmostam mosogatoszerrel a cumisuveget meleg vízben.
2023. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

1 hónapos gyereknek sem sterilizálok!

Már minek!

Az oviból a nagy tesó mindent is haza hoz.

Ha beteg lesz a kicsi valoszinű nem a cumisüvegtől!


Első gyereknél talán tovább voltam lelkes és sterilizáltam és vasaltam a ruháit!

2023. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagynak kb 6 hónapos koráig sterilizáltam mindent.

A kicsi 4 hónapig anyatejes volt. Első használat előtt sterilizáltam a cumisüvegeket, utána már nem.

2023. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagynak szerintem 6 hónapos korig kb.

A kicsinek most valamiért tovább. Persze nem kellett volna, de valahogy bennem volt a rutin, hogy délután mindig elsterilizáltam az üvegeket. Aztán 10 hónaposan lecseréltem nagyobbra az üvegeket, és ezek nem férnek be a mikróba. Szóval leszoktam róla. :D

2023. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán az első hónapban még sterilizáltam... Bár az én lányom végül nem fogadott el cumit, és anyatejes a kezdetektől.

Cumisüveget a hozzátáplálás kezdetekor kapott, vízzel, de azt sem sterilizáltam soha. A vizet sem forraltam, csapvizet adtam.

2023. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én egyéves koráig, azóta mosogatom.
2023. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyetlen egyszer sterilizáltam,utána csak elmosogattam,annyi,hogy az a szivacs,csak arra volt,és gyakrabban cseréltem így is,mint a sima szivacsot,amivel az asztalt mosom pl le.Hozzátáplalás óta pedig csak beteszem a mosogatógépbe,az 70 fokon mosogat.
2023. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
KB 4-5hónapos koráig. Utána elkezdett mindent a szájába szedni, szóval úgy ítéltem, lényeget vesztette a dolog.
2023. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Semeddig.

Ment a mosogatogepbe a tobbi melle. Bar az is igaz h kb havi 1x ha hasznalni kellett

2023. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Malacka1212 ***** válasza:
Első babámnál fél éves korái, másodiknál egy hetes sem volt mikor besárgult igy bekerültünk kórházba ott pedig nem volt lehetőségem rá igy hagytam a francba utána itthon is xD
2023. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!