Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok. Van egy benti...

Kisbabát várok. Van egy benti cicánk két éves rendszeresen oltva, féregtelenítve. és ma megharapta a kezem. és a harapás körül nagyon fáj picit piros . Betadinnal fertőtlenítettem. Lehet baja a babusnak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A "babusnak" nem lesz semmi baja... Vèrzett is az a harpás? A macskák ritkán harapnak akkorát, hogy vèrezzen!
2017. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy nagyon kicsit vérzett a fognyoma helyén
2017. okt. 27. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Mondd el a dokidnak,ő tudni fogja kell-e valamilyen ellenőrzés emiatt.Àltalàban nem szoktak tapsolni a macskatartàsnsk terhesség alatt.
2017. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baja nem lesz a "babusodnak".
2017. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, semmi baja nem lesz a gyereknek, ha terhesség alatt a marad a cica, nehogy ezért kitegyétek szegényt! (egy korábbi válaszoló miatt írom) Ha tudják hogy rendben van, akkor semmi bajotok nem lehet. Nekem is megvolt már akkor a cica amikor jött a baba, meg is harapott, karmolt, és semmi bajunk nem lett.
2017. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egydül ami gond lehet a tetanusz, de ha nem mély seb akkor az sem.
2017. okt. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
#3-as vagyok.Nem mondtam,hogy ki kell tenni a cicàt,de én a dokidnak mindenképp elmondanàm,de a te babàd,te tudod...
2017. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lessz semmi baja,de ezèrt a Toxoplazmàra fokozottaban figyeljek oda.Nekem is van 3 cicàm.29 hkm
2017. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!