Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszer váltás miatt nagyon...

Tápszer váltás miatt nagyon félek, rosszabb is lehet a helyzet?

Figyelt kérdés

Beba expertpro sensiduo HA-t eszik a babám vegyesen anyatejjel. 2 hónapos. Nem tud magától kakilni. Tornáztatom, de semmi. Fáj a hasa, alvás közben eltorzul sirasra az arca majd hallom, hogy zuborog a hasa.


Milumilt ír fel a doki. Szerintetek kiprobaljuk? Csak szelcsovel van kaki, a puki nagyon kínozza..


Jelenleg Egy etkezesre 90ml tápszer 40ml anyatejet fogyaszt.



2023. jún. 9. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Éjszaka 1x ébred akkor is fel álomban szenved, huzogatja a lábát, nyöszörög, nyuglodik. Ilyenkor szelcsovel segítek és úgy alszik vissza... szerintetek valtsak? Megérzés szerint igen, de nagyon félek többet artok..


Kap a baba espumisant és biogaiat is..

2023. jún. 9. 12:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a milumiltől sokkal lazább volt a széklete! Szóval igen, érdemes kipróbálni!
2023. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bogica0616 ***** válasza:
83%

Érdemes igen kipróbálni

Plusz te lehet neked is diétáznod kellene. Pl. Ha eszel tejtermékeket, tejet tartalmazó szalámit, margarint ki kellene iktatni egy hónapra

2023. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2023. jún. 9. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kaki gondoknál nincs mitől tartani kb. Az egyik gyerekem volt székrekedéses babaként, annál a hasfájásnál szerintem nincs rosszabb és ezt írom úgy, hogy 2 is volt tejallergiás.


Amúgy a Biogaia-ról egy babás csoportban 2 anyukától hallottam, hogy székrekedést okoznak. Már azelőtt is gond volt vele, hogy kapni kezdte?

2023. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg tejszaporító teát nem iszol? Nálunk az okozott brutális hasfájás a babánál.
2023. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biogaiától nekünk nagyon sokat kakilt mikor elkezdte kapni, de utána már nem.

De amúgy semmit nem segített semmilyen csepp se espumisan, se infacol (az utóbbi jobbnak tűnt de később is kapta szóval lehet csak magától javult addigra a helyzet).

Nekünk a szélcső sem segített.

Milumil komfortra váltottunk mi viszonylag hamar, de én azzal se láttam javulást. Gasztroenterológiára is vittem már annyira nem hittük el hogy ez normális, ott kérdések meg ránézés alapján azt mondta a doki hogy semmi baja. Ott javasolt még Coli comfort cseppet. Az is jó volt de eddigre még eltelt pár hónap szóval én azt gondolom hogy lényegében csak az idő oldotta meg. Akkor sokat olvastam és nem hittem el hogy még hónapokig ez lesz, örökkévalóságnak tűnt, de túléltük. Kb. 5 hónapos korában lett jó.

2023. jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
A milumil sokkal rosszabb szerintem, Nekünk a Beba expert pro laktózmentes vált be.
2023. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálunk is, Milumil Prosyneo és anyatej mellett.

Aztán felírta a doki a Milumil Peptit, javult valamennyit a helyzet de még mindig nem volt az igazi, elhagytuk pár napig az anyatejet és mint akit kicseréltek.. semmi baja.🙏🏻

2023. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!