Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik a jobb a Beba Supreme...

Melyik a jobb a Beba Supreme Pro Ha 2 vagy a Beba Expert Pro Ha 2 esetleg az Opti Pro?

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan 6 hónapos, eleinte Supreme Ha 1-et evett de jött a hasfájás és nem volt hajlandó megenni ráadásul sokat bukott, puffadt, nagy nehezen megtaláltuk 2 hónapos korában az Expert Pro laktózmentes változatát ami végre bejött és minden probléma megszűnt. Viszont úgy néz ki nem igazán akarja már ezt megenni, ezért a védőnő javasolta,hogy cseréljük le valamelyik 2esre. Ti melyiket adnátok, adjátok? Gondoltam még az Opti Pro 1esre is, az nem keserű talán,minta a HA. Melyik a jobb?

Előre is köszi a válaszokat!


2023. jún. 9. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk mindhármat, bár az én lányom nem volt érzékeny semmire, de ízre egyértelműen az Optipro jött be neki legjobban. Mostmár talán nem olyan érzékeny és jó lesz neki bármelyik, amelyiket szereti. Ízben nem vettem észre különbséget az 1-es, 2-es, 3-as között, szerintem az nem lesz nagy megváltás.
2023. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor lehet az Opti Prot próbáljuk ki. Még egy kérdés muszáj abból a 2es vagy elég az 1es? Van nagyobb gyerkőc de vele olyat használtunk amit 3 éves korig lehet adni.
2023. jún. 9. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi megkötés van az Optipro hivatalos ajánlása szerint, hogy 3-ast ne adj fél évnél idősebb csecsemőnek, de amúgy variálható. Ha látod, hogy csak dönti magába a tápszert, de nem lakik vele jól vagy fogyni kezd, akkor lehet váltani 2-esre. De én nézegettem az összetevőket, és olyan hű de nagy különbség nincs az 1-es, 2-es között, a 3-as picit hízlalósabb.
2023. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jún. 9. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Beba optipro nálunk bejört,az 1est 1 éves koráig ette.teljesen jovolt
2023. jún. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!