Pregomin tápszer?

Figyelt kérdés
Kisfiam minden tapszertol sír sajnos húzza a lábát, fel van fujodva ,fáj neki. Doktornő azt mondta ideje ezt megpróbálni. Azt olvastam róla hogy savat csinál nagyon. Már sírni tudnék hogy semmi nem jó neki és csak kínlódik. Kinek vált ez be? Valóban készülhetek a savra?
2023. jún. 23. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...

Eddig "normál" vagy speciális tápszert kapott? Úgyértem laktóz intoleranciára, vagy tejfehérje érzékenységre nem gyanakodtok?

2023. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Laktáz cseppet kapott a tápszerek mellé.


Amiket evett beba sensiduo, milumil komfort, lactogen harmony

Mind fájt a hasa tőle és erolkodik felfujodik pukik jönnek de irtó nehezen van amikor nagyon sok van amikor kevésbé. Kutyorog a gyomra. Sokszor már félúton sírt nem bírta megenni pedig éhes volt..

2023. jún. 23. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Laktáz cseppet tápszer mellé?

Azt anyatejes táplálás esetén szokták és az sem mindig működik eléggé sajnos.

Beba expert pro laktózmentest ajánlom. Nálunk ez vált be.


Milumil comfortot hagyjátok, Lactogent csak akkor adj, ha anyagi okok miatt veszitek, nem a legjobb tápszer sajnos. A leírt a problémàkra sajnos egyik sem jó.

A csepp pedig kevésé hazékony tápszer esetén.

2023. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Pregomint azért írna fel az orvos, mert tejfehérje allergiára gyanakodnak.
2023. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam alapból refluxos volt, amikor átálltunk Pregominra nem lett roszabb a helyzet. A lányom nem volt refluxos, bukós a Pregomin sem csinált neki savat.
2023. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon refluxos volt,sokszor még alváskor is visszajött neki. Tejfehérje allergiás lett később, váltottunk a Pregominra. Tartottam én is,hogy ez rosszabb lesz,de lekopogom azóta konkrétan semmi, elmúlt, egyszer nem jött vissza, azóta nem nyűgös, jól alszik, véres széklet sincs. Most 3 hónapja kapja már. Ki kell próbálni.
2023. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben kipróbálom mindenképp. Örülök hogy nem mindenkinek csinál ilyet. Remélem beválik
2023. jún. 23. 16:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik bevált az elején jött vissza pici nyál szerű, nem is táp. De most már az sem. És tökéletes a pocakjának.
2023. júl. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!