Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil HA Start Prosyneo...

Milumil HA Start Prosyneo vagy Nestlé Beba Supreme Pro HA1? Véleményetek szerint melyik tápszer a "jobb"?

Figyelt kérdés
Tudom hogy baba függő... de papíron, összetétel szerint melyik lehet a jobb? Vagy nektek melyik márka a szimpatikusabb?

2023. júl. 13. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Milumil HA Start Prosyneo
Nestlé Beba Supreme Pro HA1
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Milumilt próbáltunk (nem ezt a fajtáját hanem 2 másikat), iszonyatos hasfájása volt. Aztán lett beba az első beba expertpro ha 1 volt hat fel orankent evett volna valahogy nem laktatta szerintem vagy nem tudom de nem fajt neki a kaki. Aztan kiprobaltuk ezt es a napi adagot tartja szepen gyarapszik jo a kaki.

Ezek sajat tapasztalatok mimden baba mas.

2023. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!