Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Evés után 2-2,5 órával keserve...

Evés után 2-2,5 órával keserves sírás, hasfajas. Miért? (Pregomin)

Figyelt kérdés

Vereset kakilt, ezért kapott pregomint. Viszont az nem valtozott, hogy kinlodva kakil, pukizik. A véres szeklet előtt ezzel nem volt gond.

Ma egész éjjel sikítva ebred eves után kb 2 órával. Az etetés felér efy háborúval, mohón eszik, és közben sír, mert szerintem fáj neki. Kövi evesig alszik.

Biogaia, espumisan, co lactase megy... nincs ötletem... :(

Úgy sírt, hogy majdnem ugyeletre mentem.


A kakija zöld a pregomin óta, a vér megszunt. Előtte kb minden pelenkaban volt kaki, most napi kb 2, kuszkodve. Miközben a kaki nem tűnik olyan surunek, hogy ondokolja a kuzkodest.



jan. 5. 04:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A 3 hónapos fiam is ezt a tápszert kapja. A kaki a tápszer miatt zöld nekem ezt mondta a doki, és hogy ez a legkönnyebben emészthető tápszer. Neki jó, de nem mindenkinek válik be. Kell idő, ha tápszert váltasz míg kiderül jó-e vagy sem. Kb 1-2 hét úgy tudom. Nálunk az elején volt gond a kakival biogaia és infacol cseppet kapott illetve minden nap többször maszíroztuk a hasát azóta beállt napi 1-2 er van kaki és már cseppeket sem kap. Ameddig volt tejem és azt kapta akkor sem volt neki több kaki. Nem mindegyik babánával naponta többször és az normális, ha egy két nap nincs kaki. Én is ráparáztam, mert a kórházban azt mondták több kell, de a gyerekorvos mondta ez nem feltélen így van.

Ha nem javul akkor szólj az orvosnak.

jan. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, csak az ijesztő meg, hogy mo már be voltunk állva vmire (napi több kaki pl) és borult minden, jött a kinlodas... remélem nincs komoly baj. :(
jan. 5. 07:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első fiam kapott Pregomint anno, neki is zöld lett a kakija és nehezen kakilt. Mi akkor szélcsöveztük, mert már nem bírtam nézni ahogy kínlódik. Sokan nem szeretik, nekünk bevált, hamar el is hagyhattuk, nem lett gond, utána simán kakilt magától és 2 évesen már szobatiszta volt.
jan. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. Ockodom tőle én is, nem a legjobb eszköz. De vmit vmiert. Szerintem megprobaljuk.

A pregomin előtt nem volt ilyen gondotok?

jan. 5. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A pregomin előtt csak puffadt folyamatosan, de kakilással nem volt gondunk. Szerintem próbáljátok ki a szélcsövet, ésszel és mértékkel használva nem hinném, hogy gondot okoz.
jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!