Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik vált be? Tommee Tippee...

Melyik vált be? Tommee Tippee vagy Mam cumisüveg? Mennyire könnyű a babának kiszívni a tejet az üvegből?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy fél órát szenvedjen mire kiszívja.


Köszönöm:)



febr. 17. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek az a jó, ha nem "folyik" a szájába a tej, hanem meg kell érte doglozni, ez az egészséges!
febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Lehet nem jól értelmeztem. Nem szeretném azt se hogy nagyon intenzíven jöjjön de azt se hogy nagyon sokáig szenvedjen mert akkor elfárad evés közben és bealszik. Akkor meg nem bírja ki az x órát a következő etetésig.

Az előző gyerekeimnél aventet használtam ami bevált, viszont az új fajta aventről nem hallok jókat az ismerőseim körében. Így most arra gondoltam hogy kipróbálok másik márkát. Viszont ezeket nem ismerem annyira.

febr. 17. 11:04
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
MAM anticolic vált be. Nagyon sokáig az 1-es fejjel etettük. Kb. 10 hónapos kora óta eszik a 2-es fejjel. Nagyon szimpatikusak nekem a MAM termékek.
febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
3-as válaszomhoz. Próbáltam a természetes "szoptatást" szimulálni vele. Megdolgozós a MAM cumisüveg, de nem fárad bele az evésbe.
febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Lansinoh. Ez még cumizavart se okozott, annyira jól imitálja a mellből való táplálást. Megdolgoztatja az izmokat, amik gyorfolyású cumi esetén nem dolgoznak.

Elaő gyereknél mam és tommee volt, ezerszer jobb a lansinoh.

febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mam vagy lansinoh, 1-es fejjel.

Fél órás nyammogás pedig még teljesen oké.

febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
MAM anticolic. 0 fejjel kezdtük majd 1 most a 2 fejjel használjuk. Amíg volt kicsi tejem addig akartam alternatívát, hogy ne legyen cumizavaros. Most már teljesen tápszeres, de nem volt sosem baja. Meg kell dolgoznia érte. Próbàltam a tommet de nekünk az nem jött be
febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
MAM és Avent.
febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszokat.. eléggé megoszlanak a vélemények szóval nem lesz könnyű dönteni..

Idáig a tommee tippee tűnt a legszimpatikusabbnak a design miatt is. Most már elbizonytalanodtam.. a Mamot is sokan dicsérik.

febr. 17. 13:35
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk csak a MAM vált be.
febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!