Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik vált be? Tommee Tippee...

Melyik vált be? Tommee Tippee vagy Mam cumisüveg? Mennyire könnyű a babának kiszívni a tejet az üvegből?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hogy fél órát szenvedjen mire kiszívja.


Köszönöm:)



febr. 17. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Akkor én rakok egy szavazatot a Tommee Tippee-re, mindkét gyereknél azt használtuk és imádtuk, most sem vennék másmilyet. 1-es cumifejjel kezdtük, aztán pár hónapos korukban váltottunk 2-esre, sosem volt gond.
febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Csak a MAM egyszerű tisztítani teljesen szétt szedhető a többi üvegnek az alját borzalom takarítani.
febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
7es vagyok. És plusz ahhoz amit a 12 es írt, mert kihagytam. Elmosni könyebb teljesen szétszedhető. Ami még jó, hogy az újabb MAM üvegek nagyrészéhez sterilizáló se kell. Csak a megfelelő módon kell szét szedni összerakni víz bele és be a mikróba.
febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Philips Avent anticolicot használjuk 6 hónapja. Teljes elégedettség ☺️
febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Én tegnap etettem egy babát aki most született a családba, avent üveggel. Borzasztó volt, több mint 1 órát küzdött az üveggel és úgy se tudta kiszívni a tápot és nem volt sűrű a tápszer.. Ésss 3as gumival.

Szóval az avent nálam kizárva.

febr. 18. 09:32
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Babától is függ mit preferál. Vegyél egy Tomme Tippeet meg egy MAM-ot aztán amelyik jobb lesz a gyermekednek abból veszel többet. Attól is függ mennyire mohón eszik, mi illeszkedik jobban a szájába, mivel tud jobb technikával cumizni.
febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes. Nálunk soha nem volt gond, pedig 2 hetes korától 0ás cumival kezdtük, kicsit megkell vele dolgoznia, mintha ciciből szívná, nem feltétlen az a jó ha ömlik a szájába és 2 perc alatt megeszi ami az üvegbe van 😉
febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Akkor ez babafüggő ezekszerint.

Szegénykém pedig olyan erővel szívta és nyelt folyamatosan.. 😄

febr. 18. 21:46
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Mam-ot próbáltam csak.Bevált.
febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
42%

Mi tommee tippeet használjuk.

Kap anyatejet és tápszert is, ezzel nem lett cumizavaros.

Szerintem sokkal inkább alkalmazkodik a szívás ahhoz mint ahogyan ciciből kellene, mint a MAM... A mamnak végét rágja a gyerek, ami pont ellentétes azzal mint ahogy a mellet kellene szívni.


Szerintem a tommee tippet a legegyszerűbb takarítani. Amíg a mamot 1000 darabra kell szedni és bent maradhat a maradék a zugokban addig a 150 milis tommee tippeenek elég nagy a nyaka ahhoz, hogy a mosogatószivacs rendesen beleférjen, 2 törléssel meg van az ember, nem kell üvegmosó kefe. A 260 milishez már vékony kéz kell, de én még azt is el tudom mosni üvegmosó nélkül.

Lehet hozzá kapni bele illő tápszer tartót, amit az üvegbe lehet tenni és nem foglal külön helyet a táskában ha valahova menni akar az ember.

Akik panaszkodni szoktak rá pont arra panaszkodnak hogy túl gyorsan folyik belőle, az én kisfiam nem egy mohó típus, neki pont jó.


Aventet is próbáltuk abból valamivel lassabban folyik, és csak 130 milis a kis üvege.

febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!