Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik cumisüveg válhat be...

Melyik cumisüveg válhat be ilyen esetben?

Figyelt kérdés

3 hete szültem császárral a babám. Olyan fajta, hogy nem szeret dolgozni a kajáért (tápszer). Egy fajta egy darab cumifej van ,amiből jobban jön a kaja, így annyira nagyon nem kell erőlködnie, de olyan cumifejet nem kapunk sehol, pedig nagyon sok félét kipróbáltunk, de aminél kicsit is melózni kell, hogy jöjjön belőle a tápszer, annál bealszik, nem eszik belőle csak pár kortyot. Ez a Philips, úgyhogy ezt nem akarunk már harmadik félét venni.

Sokan esküsznek a Tommee Tippee cumisüvegekre, de nem tudjuk, hogy az milyen lehet. Van ötletetek, hogy melyik márka cumifeje olyan amiből könnyen jön a tápszer? Mert ha nem találunk ehhez a mostanihoz hasonlót, nem tudjuk már, hogy miből etessük a babát. Nagy segítség lenne, ha adnàtok tippet!


febr. 23. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Vegyel nagyobb cumifejet a meglevo cumisuveghez, ha csak ennyi a baj, hogy tul lassan jon neki.

Melyiket nem lehet kapni? Lehet rendelni is, neten biztos van.

febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendeltünk neten ugyanazt mint amiből eszik és abból mégsem jön úgy, pedig ugyanaz. Nem értjük mi sem , de nem jó az pedig total ugyanaz, mégsem jön belőle úgy.
febr. 23. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Melyik marka ez pontosan?

De egyebkent nagyobb cumifejet meg mindig lehet venni. Igy mukodnek a cumisuvegek, idorol-idore, ahogy a baba igenyli, nagyobbra lehet cserelni a cumit, nem kell levaltani a teljes garniturat :D

febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Philips Advent Nature Respons, de írtam is , hogy Philips. Amúgy sajnos egyik fej sem jó, egyikből sem jön annyira mint abból ami a phillipses mellszívó készletben volt. Még abból sem jön annyira ami ugyanaz mint ami a mellszívóhoz volt. Szóval kb az összes 0m+-os cumi fejet kipróbáltuk már és nem jó egyik sem. Ezért keresek másik márkát.

Légyszi akinek hasonló volt a babája, az válaszoljon! Köszi!

febr. 23. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miert nem veszel ra nagyobb cumifejet? Meg mindig nem ertem, magyarazd mar meg kerlek!
febr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vettünk rá mindenfélét. Semmi nem jó csak az az egy amiből eszik. Nem tudom ezt érthetőbben elmagyarázni. De hagyjunk is, nem tudom miért hittem, hogy itt bárki tud segíteni. Csá!
febr. 24. 04:00
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Oké, akkor 2 tanács.

Vettetek 0-s cumifejet újat.

Fogj egy kisollót és kicsit tágítsd ki a lyukat, azután sterilizálni.


Vagy vegyetek kettes vagy 3-as számozású cumifejet azokból jobban jön.


Viszont az arcizmok attól erősödnek, hogy megdolgozik a kajáért. Az első hónapban minimum 1 óra volt az etetés és igen belealudt néha. Tápszeres gyereket is lehet igény szerint etetni.

febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem ertem, tovabbra se, hogy miert nem veszel nagyobbat a szenvedes helyett. Nem 0-asat, hanem nagyobbat. Csa!
febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél ugyanolyan típusból nagyobb lyukkal rendelkező fejet. 0+ helyett 3+. Nem agysebészet
febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!