Vigantoltól hasfájás?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hetesen kezdte el kapni a D vitamint, azóta poci fájós is rendesen. Egy nap véletlen kimaradt, aznap semmi baj nem volt vele. Másnap adtam, újra nyugtalan volt, huzogatta a lábát, fájt a pocija. Aztán 2 napig nem adtam neki D vitamint, hogy attól van-e baja, azokon a napokon semmi baja nem volt. Azóta újra adom, nyugtalan, görcsöl, nyűgös. Tápszeres baba, mivel a tápszerben is van D vitamin, sok lenne neki az az 1 csepp Vigantol is? Hogy tudnám megoldani, hogy kapja meg a napi D vitamin adagot de ne görcsöljön szegény? Orvost kérdeztem, azt mondta olyan nincs, hogy a D vitamintol görcsöljön, pedig szerintem van. Láttam összefüggést, hogy amikor nem kapta semmi baj nem volt vele, amikor adtam pedig teljesen másképp viselkedik. Tudom, hogy fontos a D vitamin számára, ezért érdekelne hogy oldjam meg ezt. Hozzá táplálás még nem jöhet szóba. Valaki volt már így?

márc. 5. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is azt mondta az orvos, hogy a vigantoltól nem fájhat, de csak azokon a napokon fájt neki, amikor kapta.

Eurovitre váltottunk, de ajánlották a GAL-t is.

márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szenvedhet tőle

Én is eurovitet adok azóta és csak reggel

márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eurovittel is ugyanúgy fáj a pocakja? Persze ez baba függő, csak kíváncsiságból kérdezem.
márc. 5. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a 2 nagyobb bukott is a vigantoltól és fájt a hasuk, a harmadiknak már automatikusan eurovit vitamint vettem.
márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Eurovitnek valamiért jobb a hordozóolaja. Mi a biogaiával is szenvedtünk, valamiért az olajos szerek közül némelyik nehezen emészthető ilyen korban.
márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!