Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kinek melyik tápszer vált be?

Kinek melyik tápszer vált be?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 hónapos és sajnos 1,5 hónapja kb estére kell neki pótlást adnom, eddig a milumil HA Start Prosyneo-Biotik tápszert kapta amivel nem is volt egy ideig baj viszont egy 2 hete kb hogy olyan nyugtalanul alszik tőle, sokat ficánkol és nem a kaki sem jött ki, majd a védőnő tanácsára váltottunk Beba expert pro sensiduo, viszont ez sem oldotta meg a problémát, ugyanúgy sokat ficánkol, nyugtalan az alvása és kaki szintén nincs ettől sem és még a pukival is erőlködik mire kijön.

Hozzáteszem a milumil-nál talán nem volt ennyire nyugtalan.



2023. júl. 10. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lehet h nem is a tápszer volt a baj, nem?
2023. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Prosyneo-t kapott a fiam is, 1 éves koráig azt kapta. 6 hónapos kora után már a Prosyneo 2-t. Sosem volt vele gondunk.
2023. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beba Supreme-t evett. Sose volt gondunk vele. Nekünk pont a Milumil nem jött be.
2023. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem vált be a prosyneo. És Lactogenre váltottam. Onnantól megszűnt a fél éjjel ringatás.

Viszont még így is volt, hogy szélcsővel vagy pukitornával kellett segíteni a pukit, kakit. Nem rendszeresen, de volt rá példa.

2023. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elején mikor még a milumilt ette volt kakija aztán így egyre nehezebben utána váltottunk a bebára de ettől még a szélcsőtől sem és az a baj hogy mindig alvás közben jön rá az erőlködés meg a ficánkolás tehát biztos a kaki piszkálhatja. Ha fent van akkor tök jó kedvű sokat mosolyog, beszél, nem sír egyáltalán csak nem nyugodt így az alvása. Ezért vagyok kicsit tanácstalan hogy most a tápszerrel lehet-e a gond. Védőnő is meg doki is azt mondta hogy császáros babáknál a bebát szokták javasolni.
2023. júl. 11. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezt kórháza (orvosa) válogatja. Császáros voltam, milumilt kaptunk. Egy ismerősöm 1 hónappal hamarabb szült ugyanott, természetes úton, nekik bebát írtak.

Egyébként ő is Lactogenre cserélte (bár neki már az első is azt ette) ugyanúgy székrekedés miatt.

4-es voltam

2023. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Nálunk pl a Lactogéntől fájt a hasa. 1 évesen a Lactogén 3-mas tejitalát vettem, de borzasztó volt. Így inkább maradt a Milumil.

Szóval ki kell tapasztalni, kinek mi válik be.

2023. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálkozunk akkor vagy majd csak az idő fogja megoldani.
2023. júl. 11. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!