Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A gyerek orvososom szerint...

Balogh Eszti kérdése:

A gyerek orvososom szerint azért nem válthatok tápszert mert császáros vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
fáj a baba hasa ill. fogja a székletét de többen mondták hogy ez butaság

2013. jan. 14. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi?Jól értem?Azért nem válthatsz tápszert,mert császárral szültél?Na,ekkora baromságot még nem hallottam!Én is császárral szültem,de kétszer is váltottunk,ugyanezekért.Szerintem válts gyerekorvost!Ugyan,mi lenne az összefüggés??
2013. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Huha, valts orvost de rogton....
2013. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, én se értem az összefüggést, hisz a tápszert a baba eszi. Bár, nem vagyok orvos. Én megkérdeztem volna, hogy mi az összefüggés a tápszer között és az között, hogy császáros voltál. Milupa Komfort vagy Novalac AC azthiszem hasfájós babáknak van. Vagy a Humana Digest Plus.

Szerintem odaadják recept nélkül is, legalábbis nekem adtak, mikor nem volt receptre felírva és sürgősen kellett, csak ugye akkor a teljes árat kell fizetni, ami elég húzós. Vagy kérd ki másik gyerekorvos véleményét is.

2013. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Válts orvost! Ez egy idióta. Mi a fene köze van hozzá hogy ki mivel szült??? A gyerek hasfájásának semmi köze ahhoz, hogy hogy született.
2013. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értettél félre valamit?

Az én babám is császárral született és kb. a 6. fajta tápszert kapja. (Nála is a székrekedés miatt próbálunk mindig újat, de sajnos csak a hozzátáplálás elkezdése óta látok valami javulást.)

2013. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdeztél vissza, hogy mi okból?
2013. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos a doki jutalékot kap a jelenlegi tápszercégtől. Bocs, de másra nem tudok gondolni és ekkora marhaságot orvostól rég hallottam.
2013. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen mi a legdrágább tápszert kaptuk tegnap vetem egy másikat 200g több és 1000ft vel olcsóbb volt recept nélkül is . sajnos nem érettem félre mert viasza is kérdeztem hogy jól e halódtam . igy magam után mentem és vetem egy másik tápszert ... nem halgatam az orvosra .. mert szerintem is hülyeség amit mondodt
2013. jan. 15. 11:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyám! Ekkora baromságot! Én is császárral szültem, de épp most váltottunk tápszert, mert az előző drága volt nagyon (Milumil). Hülye ez az orvos. Hány éves? 80?
2013. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!