Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Milyen fajta pelenkát...

Anyukák! Milyen fajta pelenkát ajánlanátok egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Kisfiam lesz és biztos lesz 3,5kg körül. Milyen fajta pelenkát ajánlanátok és mennyit 1 hònapra ami nem olyan drága? 1 nap úgy tudom elhasznál a baba kb 10db-ot?
2011. aug. 22. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

pl narancs pamperst de szerintem nem kell napi 10 db ú


én olyan 5-7 darabbal elvoltunk


nem kell csak akkor cserélni ha kakis ha cicit pisi még simán belefér

elvileg 3-4dl folyadékos simán eltárol egy pelus :-))))

de azért nem kell addig várni

2011. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak ugyanazt tudom írni mint amit az első. Szóról szóra :)
2011. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Eleinte érdemes újszölött/newborn pelust venni, még akkor is, ha nagyobb a baba. Nekem 4-4,5 kilóval születtek a lányaim, de még nekik is newborn pelusok volt az első hetekben, a következő méret hatalmas lett volna rájuk.

Márkában mi Pamperst és Huggiest használtunk, de a nagyobb méreteknél már a zöld Tescost (Essentials). Már nem is tudom, hogy eleinte miért nem tescost használtunk, talán annak nincs newborn mérete?...

2011. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a Libero newborn nagyon bejött. Utána a 2-es és 3-as Libero már egyáltalán nem volt jó, azóta csak Pampers-t használunk, Premium Care-t, Active Baby-t, most vettem először a narancssárgát de még nem használtuk.

Különben mi a különbség a narancs és a többi Pampers között tudja valaki? Mitől olcsóbb a narancs?

2011. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem majdnem 4 kilóval született, és egyből a 2-es méretű pelussal kezdtünk. Kisfiamnál Libero vagy Pampers, attól függően, hogy melyik volt olcsóbb. Kislányomnál DM-es pelenkát használunk, de most Huggist vettem, mert az volt akciós. Ez is olyan mint a többi, a pisit megfogja, a sok, híg, gőzerővel kinyomott anyatejes kakit pedig kiengedi valahol. :)
2011. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a pampers swaddler ujszulott pelus jott be:

Nagyon jo volt, hogy a koldokcsonknal volt egy kivagas/hely es szinten volt benne nedvesseg jelzo (elszinezodott a pelus) igy tudtam, hogy a baba pisilt. Lehet ez most viccesen hangzik de ezek a mai pelusok ugy fel szivjak a pisit mint a huzat. egy ujszulott nagyon picit pisil egyszerre (csak par csaeppet) az elso napokban. A korhazba majd jonnek es kerdik folyamatosan, hogy kakilt vagy pisilt-e a baba. :) Igy biztosra fogod tudni. Ha nem nem akkor egy kis vatta darabot kell majd a pelusaba tenni, es ez atvizesedik valamennyire. Innen fogod tudni. Mashonnan nem. :) De lehet ez minden ujszulott pelusba benne van???? Mi csak a pamperst hasznaltuk. A koldokcsonk vedo kivagas csak az ujszulot meretnel van.

2011. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem a Dm-es 3-6kg-os lenne a legjobb. vehetsz nagy csomaggal is, sokáig jó lesz.

a kórházba elég (volt nekünk) egy 20-as csomag.

2011. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elsőre Huggies-t vettem, az jó vacak volt, a csecsemős nővérek ajánlották a Libero-t, azóta is azt használom (2 éves a kislányom).
2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia4

Mi Liberót vettünk, olyan ami köldökcsonkvédős,jó volt az első hetekben,utánna kb.3 hetesen már átváltottunk a pempersre.5 hetes kisfiú anyukája

2011. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kislányom születése óta pamperst használunk.Mikor megszületett én nem vettem 1-est,rögtön 2-sel kezdtünk(nem azért mert nagy súlyú volt)sokáig jó volt rá.És ami a lényeg 108db-os elég sokáig eltart.
2011. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!