Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » DM-es Babylove 1 tápszerrel...

DM-es Babylove 1 tápszerrel jártatok már úgy, hogy 2-3 hetesen nem igazán jött be a babátoknak ( bukott tőle ), de később ( 3-4 hónaposan) már jó volt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom szoptatni a babám, 1 hetes korától tápszert kap. Kipróbáltunk egy csomó félét és egy ideje már Milupát kap, de úgy veszem észre fáj tőle a hasa, és nehezen kakil...ezért gondoltam, hogy újra kipróbálnám a Babylove-t. Vagy ha egyszer már nem volt jó neki,akkor nem lehet változás?
2013. máj. 28. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, próbáld meg újra, ha gondolod.

Miért nem orvossal íratsz neki? Pici még, 6 hónapos koráig minimum ad a doki receptre, úgy olcsóbb is. A BEBA tápszert szívből ajánlom, van sima és HA is belőle. A hajfájós, nehezen kakilós fiamnak teljesen bevált.

De ha ragaszkodsz a dm-eshez, próbáld ki újra. Én adtam a fiamnak 6,5 hónaposan és nem jött be, de egy hétre rá már semmi baja nem volt tőle, azóta is azt eszi.

2013. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen picikének még jobb volna vmi HA, amit felírnak a gyerekorvosok.
2013. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek: most váltottunk Bebára, de két napja nincs tőle kaki,de természetesen még várok, mert most szokja, aztán ha beválik, akkor maradnánk ennél,de ha nem, akkor gondoltam a DM-esre...

Másodiknak: nem szeretnék HA-s tápszert iratni, mivel nincs senki allergiás a családban, az első kisfiamnál ezzel próbálkozott először a doki,ette is valameddig de nagyon bukott tőle, és hál'Istennek felesleges is volt, mert kutya baja volt a sima tápszerektől.. :)

2013. máj. 28. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!