Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-es Babylove márkáról...

A DM-es Babylove márkáról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Most várjuk az első babánkat, 26 hetes vagyok. Már elkezdtem a babakelengyét beszerezni, és a DM-ben mászkálva szimpatikus lett a saját márkás termékük. Kíváncsiságból vettem egy csomag pelust és popsitörlőt, de mivel nem nagyon ismerem magát a márkát, nem mertem többet venni. Nektek mik a tapasztalataitok? Én biztos, ami biztos, vettem azért két kisebb zacskó Neogranormon popsitörlőt is, hátha kiderül, hogy "olcsó húsnak híg a leve".

Egyébként ha leírnátok, hogy más márkákkal, típusokkal milyen tapasztalataitok vannak, mik jöttek be, miket nem ajánlatok, azt is nagyon szépen megköszönném!


Előre is köszönet a segítségért!



2013. máj. 13. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szia!a popsitörlőt és a pelust is használjuk 11 hónapja!!nagyon jó mindkettő!a tőrlö kifejezetten vastag ami szerintem szuper!én csak ajánlani tudom!!!
2013. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pelusban nekem bejött, azt használom kislányomnál, kisfiamnál jó ideje.


Popsitörlőbe Rossmannosat veszek, az jó minősítést kapott a termékteszten:

[link]

2013. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányomnál a Babylove-os termékek jöttek be leginkább, a pelustól, a popsitörlőn át, a babakozmetikumokig.

Úgyhogy én teljesen elégedett voltam velük, és szerintem az ára is jó (DM babbónusszal meg még inkább).

Én amúgy a Huggiest szerettem még, de azt kivonták sajnos.

Amúgy minden baba és mama más, úgyhogy szerintem próbálgatni kell, és rátalálsz majd a nektek legjobbra.

Nekünk pl. a Liberós cuccok ne jöttek be, másnak viszont igen. Úgyhogy szerintem tényleg egyedi, hogy kinek, mi a jó.

2013. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekunk a popsitorokben a Neogranormon gyozott, azon kivul barmit probaltam (3-4 fajtat), kiuteses lett a feneke.

Pelenkaban pampersel kezdtunk, probaltam utana dm-eset is, az is jo, de nem volt annyira puha. Popsikrembol a Sudocream jott be.

A Dm-es eszkozok jok, pl. itatopohar kesobb, koromvago kisollo, hajkefe, vizhomero, stb. Ezekbol tenyleg nem erdemes dragabbat venni.

A Dm-nek nagyon jo egyebkent a bababonusz programja, vannak jo akciok benne! Kesobb majd bebietelt is erdemes itt venni, kedvezmenykuponokkal.

En azt tanacsolom, hogy a mindennapi fogyoeszkozokbol, mint popsitorlo, krem, pelenka, probalj meg minel mintakat beszerezni es kis vagy csak egy csomagokat venni, hogy meglasd, mi valik be. Pelenkanak mi eloszor pampers new born-t vettunk, annak van kis csomagja is, siman eleg volt a korhazban es meg otthon is egy-ket napig, aztan apa vagy valaki ha tud, mehet utanpotlasert, ha bevalt. Vagy ha tudsz ismerosoktol kerj par darabokat mas markakbol.

2013. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pelusból,popsikrémből és popsitörlőből is a Babylove jött be legjobban,pedig használtam a lányomnál már liberot is,a neogranormont,a pampers-t,szóval nem feltétlenül a legdrágább a legjobb :)
2013. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pelenkát pamperst használok születésétől kezdve, másban nem is nagyon bízom, meg törlökendő is szintén pampers. Popsira csak Sudocrem-et használok. Viszont most bébi kaját próbáltam babylovet. Kisfiam a vilmoskörtét tegnap úgy ette, hogy majd bele fulladt. Szerintem a többi kaját is kipróbálom. Most ismerkedem csak ezzel a márkás termékkel.6 hónapos kisfiú anyukája
2013. máj. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a pelenkáját probáltuk ki egyszer jo volt de én jobban szeretem a huggies,illetve müller drogéria saját márkás pelusát ,kislányom mig kicsi volt adig a baby love 1 tápszerét kapta bejött neki nagyon .
2013. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A dm-es pelenka és popsitörlők, cumik és a babylove bébiételek is kiváló minőségűek és megbízhatóak. A pelenkák között találsz ökopelenkát is, a dobozosok közül a maxi(azt hiszem ez a rózsaszín dobozos) az amit sokáig használni lehet a mérete miatt.

Ezek mellett a gabi termékek is nagyon jók.

2013. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!