Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám meghirdetni babylov...

Hol tudnám meghirdetni babylove 3-as tápszert 1 dobozból összesen egy adagnyi (3-kanálni) hiányzik?

Figyelt kérdés
Nem ízlik a fiamnak...
2013. máj. 7. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felbontott tápszert senki sem fog megvenni. Nem drága tápszer, dobd ki. Mondjuk azt még kipróbálhatod, hogy keversz bele rizspelyhet / gabonapépet + gyümölcsöket (pl. banándarabokat) és odaadod neki tízóraira vagy uzsonnára. Hátha így megeszi. Az én lányom megette így azt a tápszert, ami egyébként magában nem ízlett neki.
2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felbontás után 2 hèt ig jó a tàpszer. Senki nem vesz bontottat!!!

Ha eladod a neten, 880 Ft a posta sima levélként, + mondjuk megveszi valaki 500 Ft-ért, már ott van hogy meg tudja venni az újat, ami nem bizonytalan eredetű!!!

Játszó téren kérdezd meg az anyukákat 300-500 Ft-ért kell -e valakinek.

Add oda kutyának macskánkat ha van, vagy a védő nőnek

2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 3 különféle tápszerrel jártam így.Mindet kipróbáltuk,így hiányzott belőle 3 kanál.De egyiket se ette meg.

Felhívtam a védőnőmet,és odaadtam neki,hogy hátha tud valakit akinek jó lehet.Odaadtam a rászorulóknak,ingyen.

Talált is olyat,akinek ez nagyon jól jött.

Kérdezz te is rá a védőnőnél.

2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál sajnos semmien formában nem issza, ( tejfehérje gyanu miatt diétán volt, és most vissza kell vezetni e tejet vérvétel miatt és se a tejet se a tejitalt se a tápszert nem fogadta el, hiába ízesitettem mindenfélével :( )
2013. máj. 7. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy főzelékek higítására is használhatod. Esetleg kérdezd meg a védőnőt, hogy ő oda tudja e adni valakinek, ingyen, mert felbontva nem veszi meg senki.
2013. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm hogy írtatok!
2013. máj. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!