Milyen tápszert adjak a kisbabámnak?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni,hogy 7 hetes kislányomnak milyen tápszert adjak?Nem nagyon ismerem őket,ezért kérdezem.

Jelenleg Milumil Ha start optimát használunk (kb 3-4 hete,mivel sajnos nem volt tejem),és úgy látom nem elég tápláló neki,mivel volt hogy egy óra alatt megevett 200ml-t,és ez az ő korában nagyon sok.


2013. jún. 5. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt szerintem beszélj a gyerekorvossal, vagy a védőnővel.Ők biztos tudnak használható tanácsot adni.

Egyébként az én lányom az elejétől a Beba tápszereket ette/itta.Ilyen picinek a Beba pro HA startot.Ezt újszülött kortól lehet adni.

2013. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindegyikböl meg fog ennyit enni, de a Startbol nem tudod túletetni. Annak az összetétele olyan mint az anyatejé.


Minek adzs neki HA-t? van gondja, vagy a családban van alergiás?

Ha semmi baja nincsen, és nektek sem, akkor adjál neki sima Start-t (szerintem ne váltogass márkát), ettöl nem lesz olyan büdös a kakija, és jobban is szokták szeretni. Adjad neki pár napig de mennyiségre szerintem ö kontrolálja mennyit akar.

1-es tápszert én 4-5 hós kora elött nem ajánlom, az a tipikus puffasztó tápszer aminek magasabb a tápanyag tartalma, de ott nagyon be kell tartani az adagolást, és ha éhes nem adhatsz belöle többet. Startból meg adhatsz neki amennyit akarsz.

2013. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nincs gondja (legalábbis nem tudok róla),nem allergiás a tejre,és mi sem. Igazándiból azért kapja ezt,mert pont hétvége volt amikor elapadt a tejem,és ezt a tápszert kaptam,és mivel ezt megette,úgy gondoltam nincs vele gond,ezért ezt írattam utána a dokival.

Nem nagyon akarok tápszert váltogatni,de szerintem ez tényleg nem jó neki,mert sokszor evés után összehúzza,dobálja magát,és sír egy kicsit,mintha fájna a pocija.Pedig átlagban naponta kétszer van neki széklete.

Ráadásul kicsit ki is van pattogva (csak az arca,és a nyaka). Először azt mondta a doki,hogy lehet valami olyat ettem amitől ő kipattog (akkor még kapott anyatejet+tápszert),de már egyáltalán nem kap tejet,mégis folyamatosan ki van pattogva.Hát ma elmegyek vele a dokihoz kíváncsi vagyok mit fog mondani.

2013. jún. 5. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!