Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nálatok 2etetés között mennyi...

Nálatok 2etetés között mennyi idő telik el?

Figyelt kérdés
Ha nem ébred fel magától fel keltitek?

2013. jún. 15. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem meg csak 2,5 hetes a babam.Eszembe nem jutna felkelteni.Egyebkent kb 3 orankent magatol is kel,de van h csak 2 ora telik el,van h negy.Este pl 8- 3/4 3-ig egyhusztomban aludt,akkor evett es 3-tol 6-ig aludt ujra.
2013. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem 2hónapos és van mikor 6-9órát is alszik 2etetés között védőnőm szerint ne hagyjam ennyit aludni 2etetés között.
2013. jún. 15. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
6-9 órát?:o...Én még ilyet nem is hallottam..:S A 9 az sok szerintem..:S
2013. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Össze kéne hozni egyszer az én gyermekemmel :-) 6 hetesen 1,5-2 óránként enne - hát ez sem a legszerencsésebb.
2013. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónaposan.Éjszaka nembaj ha 9 órát alszik. Nálunk is így volt. De nap közben 3 óránként evett, néha keltettem de keveset, eleinte az első pár napban többször. Ha jó lvó nincs mit tenni.Mára már csak 4 óránként eszik és éjszaka alszik.8 hós kislány anyukája
2013. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem keltettem, az orvos azt mondta,hogy nem kell kelteni (kivéve ha besárgul akkor kelteni kell a babákat) ha éhes felkel magától, nekem többször ettek keveset, kb óránként 60ml-t de még fél éves korban sem ettek meg egyszerre többet!
2013. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem hamar átaludták a gyerekeim az éjszakát, az egyik 4, a másik 5hetes korától, és szinte születésüktől egyszer ettek éjszaka, szóval esétől kb 2ig már nem csak 3-4órát aludtak, hanem többet és utána 2után is kb 7-8köról ébredtek. De ez tolódott ki, és az éjszakák nagyon gyorsan beálltak.

Napppal születésüktől 4óránként ettek- szinte mondthani óramű pontossággal. De volt, hogy a 4hetes gyerek reggel 8kor evett, utána visszaaludt és délután 4kor ébredt fel legközelebb. :)))

2013. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!