Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nálatok (mármint a kicsinél)...

Nálatok (mármint a kicsinél) előfordultak már hetekig tartó "bedurrant" nyirokcsomók?

Figyelt kérdés
Nekünk most minden leletünk -mondhatjuk- hogy negatív( vérkép,vizelet). Most a szerológiára várunk... nem tudjuk kisfiuknál mitől lehet?! Kapott antibiotikumot (Augmentin) de nem múlt el tőle. :(
2013. jún. 13. 22:47
 1/3 A kérdező kommentje:

Kisfiunknál

(Bocsi)

2013. jún. 13. 22:48
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

A kislányomnál nem volt ilyen egyáltalán.

Unokahúgomnál, meg az unokaöcsémnél sem volt ilyen.

Az idősebb nővérem gyerekének aki szintén a másik unokaöcsém, nála talán volt ilyen, de az sem tarthatott hetekig. Akkor én még 13 éves voltam nagyon nem emlékszem már hogy hogyan volt, mert most már 15 éves.

2013. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12 hónapos a fiam, nem tudom a tiéd mennyi idős. Nekünk egy nyaki és a füle mögött van 1-1 borsónyi, méretet nme változik. A gyerekorvosunk szerint lehet a fogzástól és attól, hogy mindent a szájába vesz. Ha nincs egyéb tünet és nem nő, nem kell vele foglalkozni, csak figyelni.
2013. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!