Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is megsűrűsödtek az...

Nálatok is megsűrűsödtek az utóbbi 1-2 hónapban a személyeskedő privát üzenetek?

Figyelt kérdés
Régebben erre egy-két ámokfutótól volt csak példa, most meg boldog boldogtalan kommentálja a véleményemet. Volt pl egy kérdés, h terhesen viselek-e melltartót alváshoz. azt válaszoltam, h alváshoz soha, vettem nagyon kényelmes szoptós melltartót, utcára azt hordom, itthon semmit, mert az a legkényelmesebb számomra. Erre egy úriember rámír, h nagyon örül, h vannak még olyan nők, akik szabadon hagyják a kebleiket. Hát, érdekes bók, főleg így terhesen. És még sorolhatnám a különös privát üzeneteket... amik egyébként engem kimondottan zavarnak és tolakodónak érzem őket. Ti is észleltétek ezt a jelenséget vagy benneteket elkerülnek a privátra szakosodott felhasználók?
2013. jún. 14. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szerencsém ilyen üzeneteket kapni, az elolvasás után azonnal blokkoltam az üzenet küldökèt, igy nem tud üzenetet küldeni nekem. Mást nem hiszem hogy lehet tenni
2013. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
persze én is rögtön nyomom a "nem fogadok tőle több üzenetet" gombot
2013. jún. 14. 16:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Arra én is válaszoltam, de szerencsére senki nem írt.

Különben az nekem is feltűnt, hogy egyre több bolond van itt.

2013. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem vettem észre h több lenne :-)
2013. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem kaptam privát üzenetet,nem vagyunk egyformák.
2013. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,még nem kaptál egyet sem? Küldjek egyet? :-)


Szép napot. (igen egyébként sok a bolond itt is,de örülj hogy ez még egy lightosabb levelecske volt..)

2013. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem kaptam szerencsére.:)
2013. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy megsűrűsödtek volna.

Én pl. akkor írok privátot, ha nem akarok offolni, de valamelyik hozzászóló olyat ír amivel kapcsolatban kérdésem lenne. Ez nem baj ugye?:)

2013. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy HPV-s kérdésre válaszoltam, erre jön a privát üzenet, hogy "ha kinyalom a nőmet akkor is megfertőz ezzel a sz@rral?" Mondanom sem kell, én is reagálás nélkül töröltem.
2013. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os küldhetsz :)
2013. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!