Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a véleményetek a dm saját...

Mi a véleményetek a dm saját márkás 1-es tápszeréről? Szerette a babátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
1-esből nem próbáltuk a Dm-est, de a 2-est nagyon szerette (bio-t)
2013. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia , az én babám 2hónapos , 1hónapos koráig milumil tápszert kapott hasfájós volt nagyon nehezen kakilt és sokat bukott , aztán adtunk neki dm-es 1-es tápszert és komolyan mondom egyik napról a másikra megjavult :-) ,úgyhogy nekünk nagyon bevált. igaz minden baba más de szerintem próbáld ki nyugodtan :-)
2013. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is szereti az 1-est, Más tápszertől nála is voltak problémák a hasfájással és a kakival, de ez a tápszer nagyon bevált. Nemsokára váltunk a kettesre.
2013. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom szepen a valaszokat, akkor kiprobaljuk.

Igazabol meg van valamennyi tejem, de sajnos egyre kevesebb. Igy potolni kell.

2013. jún. 19. 18:14
 5/5 VSM ***** válasza:
Az én kislányom kezdetben Milumil HA tápot kapott lefejt anyatej mellett(sajnos folyton bealudt ha szopizott, emiatt fejtem neki a tejet). Nagyon hasfájós volt, de kb. 7 hetes lehetett, amikor elfogyott a Milu tápi, és vettem neki a DM-ben az 1-es Babylove-ot. Kislanyommal is pont az történt, ami az egyik előttem szólóval. Széklete színe-állaga-gyakorisága a váltást követően azonnal jó irányba változott, a hasfájást szinte elvágták. Szinte hihetetlen volt a változás. Szerintem teljesen jó tápi. Nálunk a családban, de párom családjában sincs allergiás, ekcémás, szóval én bátran adom neki azóta is. Most 3 hónapos a picilány. Tejcsit még napi 2-3 alkalommal tudok neki adni, szóval kb egy napi kajájának fele lefejt anyatejcsi.
2014. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!