Hjnlk kérdése:

Segitseget kernek, csak a sajat megnyutatassomra (? )

Figyelt kérdés

13 heti terheseg ,es egy ot-hat hetes magzatal

Februar 28dikan volt az utolso menszem, Marcius vegen pozitiv lett a tesztem, aminek nagyon orvendtunk (paromal).13dik hetre kaptam az elso uh vizsgalatot (itt angliaban nem surgetik az elso UH) ahol kiderult, hogy mar ot hete korul elhalt a magzatom a merete alapjan, ot -hat hetes lehetett, es nem volt szivhangja. Egy hetre kaptam muteti idot, ami kedden lesz, ma csutortok. Normalis az ha meg mindig a teszt pozitiv? Es mi van akkor ha egy magzat felszivodott es utana rogton teherbe estem? Semmi verzesem nem volt 13 hetig, es vegig allapotosnak ereztem magam (. tudtok hasonlo esetekrol? Nagyon aggodok


2013. jún. 14. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen amíg meg nem lesz a műtét nem kezd el kiürülni a hcg a szervezetedből.
2013. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Én úgy tudom, lehet magas a HCG szint. Kerestem neked egy esetet: [link]

De ha ennyire bizonytalan vagy, konzultálj az orvosoddal, és kérj még egy ultrahangot a lelked megnyugtatása végett.

2013. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassan az a csoda, hogy élsz, és nem kaptál vérmérgezést a halott magzattól. Nem reménykedj, nincs újabb baba, a hcg-d nem állt helyre.
2013. jún. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok,koszonom. En is feltettem a kerdest,hogy neme kaphatok vermergezest,es azt valaszoltak,hogy nem >hmm...mert a test elobb utobb kitaszitja a halott magzatott...en se ertem,bar Angliaban inkabb a termeszetes vetelest partfogoljak , a mutetel szembe...Ki erti ezt...
2013. jún. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!