Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kiderült, hogy a húgom 4...

Kiderült, hogy a húgom 4 hónapos gyerekének rühes bőrfertőzése van. A kisfiú volt nálunk a napokban. Van okom aggódni, a saját gyerekeim elkaphatták?

Figyelt kérdés
Van értelme kezelnem őket, úgy hogy egyelőre nincs semmi "tünetük"?
2013. jún. 17. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább egyenlőre nagyon nagyon figyelném mert pillanatok alatt elkapja. Nem tudom mivel kezelik az ilyen bőrfertőzést de ha nem lenne semmi baja tőle ha úgymond "feleslegesen" használod én használnám. Nagyon borzasztó egy olyan. De ha nem ajánlott nem betegen használni minden tekintetem folyamatosan a bőrén lenne h előjön-e!
2013. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég erős szer, azt hiszem kivárok vele. A háziorvos szerint is várjak.
2013. jún. 17. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden ruhanaemt és ágynemű moss át 90 fokon! ezt fertőzöttségkor is meg kell tenni , előzd meg a bajt,a rühatkát ki lehet fertőtleníteni a textíliákból.
2013. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ágyneműt és mindent amit lehetett lecseréltem, kimostam. Amit lehetett fertőtlenítettem. Az miatt aggódom, hogy mi van ha esetleg már bennünk van. De beszéltem a gyerekorvossal, egyelőre mást nem kell tennem, csak figyelni hogy kijönnek e a pöttyök.
2013. jún. 17. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelni se kell, mert úgy viszket, hogy kiakasztó:( Egyébként megnyugtatásként, nekem volt ilyen fertőzésem, de rajtam kívül senki nem kapta el a családban. Pedig velük együtt éltem.
2013. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó és kezelted magad az erre való kencével?? A családtagokat nem kented le?? Erre lennék kiváncsi, hogy akik érintkeztek a babával azokat lekenjük e. Irtózom a viszketéstől.. nem akarok eljutni odáig. :S
2013. jún. 18. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! Anyukámék és tesómák is lekezelték magukat.
2013. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!