Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babucim Milupa...

2 hónapos babucim Milupa Milumil Ha Start-ot eszik már egy jó ideje. Lehetséges, hogy most már nem lakik jól tőle?

Figyelt kérdés
Egy ideje azt vettem észre, hogy hiába eszik, mindig éhes marad. 210ml-t evett meg reggelire, de még mindig olyan nyugtalan maradt, és evett volna. Ez is elég sok, de sosem elég neki. Délután 5-től szinte óránként eszik különböző mennyiségeket, elöször a szokásos 150ml-t, aztán fél, egy óra múlva a kér még enni. Szinte rosszul van, ha nem kap. Olyan kor sír nagyon, nyügös és csak a kajától nyugszik meg x ideig. Más is tapasztalt már ilyet? Lehet a tápszer nem elég tápláló neki? Vajon mi lehet a baj?
2009. márc. 9. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Amióta fellépet ez a probléma, evés között nagyon keveset alszik, nagyon sírós lett, le sem lehet tenni ilyenkor.
2009. márc. 9. 12:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ejha, ezek aztán rendes mennyiségek!

Én is használok tápszert, igaz, én - egyelőre, s remélem jó sokáig - csak pótlásra, de nálunk változtatni kellett a tápszeren. Mi is a Milupa Start- tal kezdük, de rengeteget bírt enni belőle, aztán dőlt ki a kaki belőle. Nem túlzok, 3 pelenkányi, s kissé zöldes cucc jött ki. Ezt el is mondtam a dokinőnek, aki mind a kaki színe, mind a nagy mennyiségek miatt a Humana Baby Fit- et írta ki. Ez a tápszer kérdéses, mert banános ízesítésű, s nem minden picinek nyeri el a tetszését. Szerencsére az enyémnek elnyerte, így már nincsenek óriási adagok, s a kaki színe és mennyisége is normalizálódott.


Szóval úgy vélem, hogy igen, a tápszer már nem OK neki. Sokat eszik belőle, de valahogy nem tudja jól megemészteni, ezért sír egyre többet.

Szerintem beszéld meg a dokiddal, érdemes lenne nektek is kipróbálni egy másik tápszert!


Sok sikert!

4 hónapos csicseriborsó :)) mamája

2009. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszodat! Már azt hittem, hogy én csinálok valamit rosszul! Nekünk ez nem az első tápszer, mert a Bebá-val kezdtünk, de attól sokat bukott!

Mi is sokat kakilunk, napi 3-at kb., de ez is csak egy ideje van így!

Megpróbálok másik tápszert íratni! Mégegyszer köszi%

2009. márc. 9. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is Bebával kezdtünk, de megevett 70-et 2 hónaposan, és utána sírt. Most áttértünk a Milupa sima 1-es tápszerre, azóta eszik 120-150 ml-t, én már ennek is örülök. És annak ellenére, hogy még csak 3 hónapos, már adunk neki almát, és sütőtököt a doktornő javaslatára.
2009. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!