Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Babylove tápszer (DM-es) jó...

Babylove tápszer (DM-es) jó ekcémára hajlamos babának is?

Figyelt kérdés

A doki se biztos benne, de lehet, hogy atópiás ekcémás foltjai voltak a lányomnak egy ideig, bár nem volt vészes, nem viszketett, nem hólyagosodott, krémeztem, el is múlt.


Eddig Hipp HA tápszert adtam neki, de még kuponnal is nagyon drága, a DM-es tápszeren gondolkozom.

Amúgy sosem volt hasfájós, eddig bármit evett nem volt baja tőle (kivéve az almát, arra jöttek elő a foltok).

8 hónapos most.


Ja meg olvastam másik fórumon, hogy egy anyuka a frissen felbontott dobozban talált egy élő kukacot....brr...találkozott valaki ilyesmivel? Ez kissé elbizonytalanított.


2013. júl. 23. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A hioallergén tászereket 1 éves korig felírják úgy olcsóbb.Azt adnám a helyedben.Nekünk a humana ha tászerek tökéletesen beváltak és receptre a ha 1 1800 a ha 2 1700 ft.A ha 2 ami 6 hónaos kortól van azt hiszem 1700 ft.Ki lehet bírni.
2013. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia pont most váltottam HiPP HA-ról Babylove 1-esre.

A gyerekorvosok erőltetik a HA tápszert. Állitolag az egész egy nagy kamu a HA tápszerrel kapcsban. Még ha laktóz allergiás lenne vmelyik szülő akkor még érthető a HA tápszer. A Hipp HA-tól az én babám olyan büdöseket kakilt meg pukizott hogy csak na... sokkal nehezebben emészthető a HA mint a normál.

Babylove-val kapcsban meg annyit mondanék, h azért mert olcsó attól még nem rossz, német cég gyártja szóval rossz nem lehet. A kukacos story meg érdekes... én erre nem alapozok... Mondanék akkor egy megnyugtatóbbat, a Humana (ami egy drága kategória) meg állitólag kinyirt pár csecsemőt mert hiányzott belőle pár vitamin ami létfontosságú lett volna.. és be is vették a forgalomból azt a sorozatot amit legyártottak. Úgyhogy ennyi erővel nem bizhatunk meg egyikben sem.

2013. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom Milupa Pepti-t eszik és 90 %-ra van felírva neki.
2013. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Végül vettem egy 2-es DM-eset és egy Milumil HA2-t, mert volt kuponom, így nem olyan drága, de ha beválik a DM-es, maradok annál.

Nem szívesen mászkálok az orvoshoz havonta csak receptekért, ezért gondoltam a DM-es tápszerre, ez sem drága pláne 15%-os kuponnal.

2013. júl. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!