Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Babylove1-s dm-es tápszert...

Babylove1-s dm-es tápszert mikortól adhatok kisbabámnak?

Figyelt kérdés
orvosi utasitás kell hozzá? most 6 hós. tápszert váltunk pénteken megyünk gyerekorvoshoz,

2013. júl. 18. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kész tortúra volt a tápszer, az összeset visszabukta a babám, egyedül a Humana baby fit maradt meg benne, Nutritonnal. Utana az orvos írt fel többet, de egyik sem vált be, így 7.hónaptól 11.hónapos koráig ette a Babylove tápszert. Utána egyik napról a másikra nem fogadta el azt, utána tejital, és könnyű ételek jöttek.
2013. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám 3 hónapos korától itta a Babylove 1-es tápszert, majd 6 hónapos korától a 2-es változatát.

Nem kell hozzá orvosi utasítás, adhatod neki nyugodtan.

Most az én babám 8 hónapos, és 2 hete a Humana baby fit tápszert kapja, mert ezt fel tudja írni az orvos receptre féléves kor után is, és így csak 630 Ft-ba kerül, és a babám is szereti. De a Babylovet is nagyon szerette, pusztán csak azért váltottunk, mert hallottam más anyukáktól, hogy ezt a Humanát fel lehet íratni 6 hó után is.

2013. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hete vettem neki, mert nem látom indokoltnak, hogy HA tápszert adjak, amit az orvos erőltet.

Szereti, 5,5 hónapos.

Amint betölti a 6 hónapot, jöhet a 2-es tápszer.

2013. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem előbb próbáljátok ki a humana babi fit plust banános ízű és 1éves koráig fel írja a doki és csak 630ft kerül. nekünk nagyon szereti :) 3hós a pici
2013. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor csak az orvos eröltette idáig a milumil ha start ot ?
2013. júl. 19. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!