Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nektek is alig eszik ebben a...

Nektek is alig eszik ebben a melegben a babátok?

Figyelt kérdés
3hónapos és alig akar enni már napok óta. amit meg megeszik abból is vissza jön egy kevéske.

2013. júl. 29. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Épp az imént akartam én is ezt a kérdést feltenni. Az én babám 2,5 hó-s, ma csak az adagjai felét hajlandó megenni reggel óta, bár babavizet jó sokat kér. Gondolom a meleg miatt,és átmenetileg nem lehet baj. A folyadék pedig kell neki is, és mivel nem cukros tea, meg hasonló, nem sajnálom tőle.

Ja,és anyatej+tápszeres baba.

2013. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is a reggeli kajáját 2szerre ette meg az ebédit is vizet nekem is rengeteget iszik aludni csak 1,5órátat alszik szerencsém van mert mikor fent van nem sír :)
2013. júl. 29. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó. Sokkal kevesebbet eszik. 2,5 hónapos. Vizet iszik mellette. Nagyon meleg van, látszik, hogy szenved Ő is. Igyekszem többször lefürdetni napközben.
2013. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi probléma nincs... Ha napközben nem is eszi meg a mennyiségét, amit szokott, akkor délután az alvás után bepótolja, mintha csak tudná, mennyi kaját szokott enni egy nap :) De lassabban eszik ebben a melegben az tény, viszont a mennyiség ugyanannyi. :)

3,5 hós haspók kisfiú anyukája :)

2013. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!