Adhatok tobb tapszert a babanak az eloirtnal?

Figyelt kérdés
3 honapos lesz a kisfiam, 180ml helyett mar most megeszik neha a 210ml-t. Nem art ez neki? Sokan azt mondjak hogy kitagulhat a gyomra.

#Ehet tobb tapszert #az eloirtnal?
2013. aug. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha nem lakik jól 180-nal. Gondolj csak bele, ha egy babát szoptat az anyukája, nem szokta méregetni, hogy hoppá, már megevett x mennyiséget, akkor most leveszem a ciciről, nem? Nekem is tápszeres (volt) mindkét gyerekem, és mindig annyit adtam nekik, amennyit kértek. Senkinek sem jó az, ha egy baba éhesen sír és emiatt esetleg nem alszik eleget.
2013. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
nyugodtan agy neki ha még éhes nem ártasz vele semmit. nekem is 3hós a babóm és már 1,5hónapja 240ml eszik alkalmanként. doki szerint se gond.
2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de 22:12-es, nem írtál el valamit? Komolyan a 6 hetes babád ennyit eszik egyszerre? Vagy én értettem félre valamit? És hányszor eszik egy nap?
2013. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kedves 3-as nem írtam el semmit. igen 6hetes kora óta ennyit eszik igaz napi általában 4alkallommal de van mikor 5 is meg van. szépen fejlődik. doki is mondta hogy nem baj hogy ennyit eszik mert viszonylag kevesebbszer eszik mint a többi baba.
2013. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2013. aug. 4. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam lassan 4 hós lesz, és lassan 2 hete ő is 210-eket eszik meg 5x egy nap, néha 6x, és nem lesz baja tőle, a doki is azt mondta, hogy annyit adjak neki, amennyit kér...
2013. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!