Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba HA sensitive-től rettentő...

Beba HA sensitive-től rettentő sötét zöld sűrű széklet! Ez normális? Elég szokatlan látvány. Főleg hogy csak szélcsővel jön ki. most váltottunk erre a tápszerre de szerintem lecserélem.

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Allergiás a babád a sima tápszerekre? Mert gyakori ha semmi baja nincs a gyereknek a simától és a HA-t kapja akkor nehezen kakil, ritkán. Az azt jelenti h nem jó a pocakjának. Próbáltatok más milyet?
2013. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! milumil pepti-t evett eddig (tejfehérje allergia miatt, nem bizonyitott csak a gasztrosok adták hátha azért fáj a pocak) de ettől nem kakilt, a doki ezt irta fel neki de ettől meg ez a széklet van amit meg pláne nem tud kinyomni. nagyon ronda.
2013. aug. 24. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt hiszem ennek a dobozán rajta is van hogy megszinezheti a székletet sötét zöldre!!! ha jól rémlik ennek a dobozán van ez rajta, apró betűvel!
2013. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen valóban rajta van,de ilyet én még nem láttam , eddig folyékony kis darabos széklete volt sárgás színű most ez meg mintha krém lenne olyan mint a babyételek állaga. de sajna ez is csak szélcsővel jön ki. mi a francot csináljak már hogy magától jöjjön ki, régebben olyan szépen rotyogott a gatya a kezemben. :(
2013. aug. 24. 12:05
 5/6 anonim válasza:

Szia! Ne aggódj, noemális. Nálunk is ez volt. Amikor sárga a széklete tápszertől, az azt jelenti, hogy a tej nem használódik fel rensesen. Én is megijedtem,de a doki elmagyarázta. A kemény székelést meg Espumisannal meg tudod stüntetni. Az átállás után 1 hónapig minden evésnèl adtam neki. Mi 2hónaposan találtunk rá. 3,5 hónapos volt,amikor már minden beállt a maga rendjébe. Türelem kell sajnos,de hidd el megéri. Nekem hihetsz,merz nálunk jovban senki nem kínlódott és most mosolygòs babám van,aki csak azért sír ha éhes vafy álmos. Na meg már az ágyában alszik. Elötte csak kézben vagy kenguruban.

Kirartást. Majd írd meg,hogy segített-e.

2013. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia,nekünk is úgyanez a helyzet. Már ez a 3. tápszer amit eszünk(6. hetes a babám,és egyiktől sem tud kakilni,csak segítséggel. A lányom is ilyen volt,ugyan így szenvedtünk vele 3 hónapos koráig. Mint ahogy előttem is írják,majd beáll neki,csak türelmes légy. Tudom,h rossz,egyébként mi is szélcsövezünk. Ez azért van náluk,mert fejletlen még az emésztő rendszerük. Gyerek gyógyásztól tudom. Kitartást! :)
2014. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!